___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Będzie zmiana sekretarza

Ilustracja do materiału
Ilustracja do materiału
Sekretarz Urzędu Miejskiego Dariusz Struk odchodzi. Informację potwierdził nam sam sekretarz. Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron nastąpi z ostatnim dniem lipca 2017 roku. Sekretarz do tego czasu wykorzysta urlop i będzie na wypowiedzeniu bez obowiązku świadczenia pracy (nie musi przychodzić do pracy). Oznacza to, że będzie nabór na to stanowisko. Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz Zarządzeniem Nr 316 /2017 z dnia 17 lutego 2017r. cofnął sekretarzowi niemal wszystkie upoważnienia. Sekretarz Dariusz Struk od września 2016 roku do 17 lutego 2017 roku z drobną przerwą przebywał na zwolnieniu lekarskim.

Komentarze  

# Będę tęskniłMichał 2017-03-08 07:22
Będę tęsknił za tym przystojniakiem!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ????Dawid 2017-03-08 09:47
a co takiego Dariusz przeskrobał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pochwałaPiotr G. 2017-03-14 19:01
najbardziej kompetentny i uczciwy samorządowiec jakiego znam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaWaldek 2017-03-08 11:15
Pewnie naraził się kadrowemu. W urzędzie mówią że sam złożył porozumienie. Nie spodziewałem się ale chłop honorowo się zachował. A Najmowicz i Gesek to już trupy polityczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TRUPY POLITYCZNE.Cudnie żeś to ujął. 2017-03-08 22:49
Już sama ta myśl napawa optymizmem.Oby tak się stało.:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dariusz burmistrzemDawid 2017-03-08 14:57
Dariusz, powinieneś wystartować na fotel burmistrza !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Porozumienie czy wypowiedzenieMagda 2017-03-08 16:28
To w końcu w jaki sposób nastąpiło rozwiązanie umowy? Za porozumieniem czy wypowiedzeniem ? Autor tego artykułu nie zna podstawowych zasad prawa pracy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaRobert 2017-03-08 16:41
Pani Magdo, toż to specjalista w każdej dziedzinie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Gamonie123 2017-03-09 15:37
Robercie Madziu nauczcie się czytać ze zrozumieniem zanim klikniecie coś publicznie. Ilość jadu w waszym zatrutym rozumku jest proporcjonalna do wszej głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: GamonieDarek 2017-03-09 19:20
Cytuję 123:
Robercie Madziu nauczcie się czytać ze zrozumieniem zanim klikniecie coś publicznie. Ilość jadu w waszym zatrutym rozumku jest proporcjonalna do wszej głupoty.

Oni w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej mają rozumek i wypuść trochę powietrze karierze bo Cię rozsadzi ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaTomek 2017-03-08 17:18
Szkoda bo z całej tej ekipy Najmowicza to najrozsądniejszy człowiek. Od dawna wiadomo że Gesek podkłada mu świnie, obmawia go po urzędzie i w mieście. Najmowicz też był nie lepszy nie dziwne że chłop nie wytrzymał i rzucił robotę. Teraz przynajmniej wiadomo że nie leciał na kasę i stołek. Mimo że ma swoje wady to życzę mu powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# matko jedynaRomek 2017-03-08 18:22
To teraz pojechałeś :-) w wielkim szoku jestem. Moim zdaniem Dariusz powinien zostać wojewodą :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Gryzą się jużmiędzy sobą. 2017-03-08 18:58
Jest nadzieja,że TA EKIPA już więcej do władzy w Ostródzie nie dojdzie.Trzymam kciuki,żeby żarli się dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaAzza 2017-03-08 20:49
Wiadomo za co faktycznie poleciał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaUrzednik 2017-03-08 22:09
W urzędzie mówią że chodziło o Geska. Sekretarz za dużo wiedział i nie pozwalał Geskowi szaleć wobec ludzi. No i zaczęła się wojna. Sekretarz ponoć powiedział że ma dość i rzucił papierami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaDariusz 2017-03-08 22:57
W Urzędzie mówią, że Gesek wytykal mu błędy i brak kompetencji. No i wojna. A, że Gesek miał rację, to Dariusz poleciał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaDariusz 2017-03-08 22:59
Wszyscy Dariusz wiedzą, że sam sobie pozytywy piszesz. Masz unikatowy styl - błędy logiczne, interpunkcyjne, stylistyczne, ortograficzne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaGesek 2017-03-09 07:16
Dajcie spokój Gesek i wiedza koń by się uśmiał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaAzza 2017-03-08 23:07
A kim jest tak właściwie gesek? Z tego co wiem to był w starostwie i praktycznie z czapy został zastępcą burmistrza. A teraz tak się rozpanoszył, że wywalił dobrego kumpla burmistrza? I to jeszcze z takim hukiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# :(Piotr G. 2017-03-14 18:59
święta prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Już czasKamil 2017-03-08 23:35
Miernoty wyrzucają miernoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# NARESZCIE!!!!Maras 2017-03-08 23:36
Od ponad pól roku w UM wszyscy pracują spokojnie, nikt nie plotkuje, nikt nie zmyśla, nikt nie kłamie, wszyscy są szczęśliwi, każdy wie co ma robić i wreszcie zapanował spokój i ład. Tak być może będzie już do końca kadencji obecnej władzy oczywiście pod warunkiem, że jedna Pani jeszcze zostanie zwolniona, a pewnie tak się stanie. Z pozdrowieniami :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: NARESZCIE!!!!Krysia 2017-03-09 07:28
Pracują spokojnie. Po co ty to piszesz przecież wiesz jak się do nas zachowujesz. To jest dramat co się dzieje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# SzkodaJola 2017-03-08 23:48
Dobry pan nie zwolnił dyscyplinarnie. Zapłaciłby tylko odszkodowanie i zaoszczędziłby na ZUS-ie jak to już wcześniej bywało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Koń by się uśmiałKamil 2017-03-08 23:58
Honor i Dariusz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# I co się okaże?Adam 2017-03-09 08:12
Otóż okaże się, że teraz to się będzie działo... Spokój? Dobre sobie "ryży" dopiero się rozkręci... Ale może w końcu zamknie "węża" w rozporku... jedna pani zdaje się dzięki temu awansowała...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: I co się okaże?Sebastian 2017-03-09 10:44
Darek daj już sobie spokój.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ciśnienieostródzianin 2017-03-09 08:25
Jak widać "dziesięciotysięczny" ma duże ciśnienie dlaczego? Czyżby się czegoś bał? Może niech w końcu zajmie się pracą a nie obgadywanim, knuciem i obmacywaniem obcych pań....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tak rano?Ada 2017-03-09 09:03
Darek to Ty już wstałeś????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# StrukRysiu 2017-03-09 09:29
Buc wreście będzie mògł wyprowadzać pieska a nie wypòści I lata po tym osiedlu I sra! A potem szczeka żeby ktoś go wpòscił. Jeszcze frajer siedzi w domu I kase dostaje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Rysiu,ortografiasię kłania. 2017-03-09 09:48
Buc,jak nazwałeś TEGO KOLESIA psa wypuszcza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: StrukMałgorzata 2017-03-09 11:04
Mężu nie wylewają pomyj na forum tylko pomóż sąsiadowi i wyprowadź mu psa na zdrowie ci wyjdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# IwonaRacja 2017-03-09 13:25
Zgadzam się. Z tym psem to jest gruba przesada. Obsrane wszystko wokół i zamiast na łańcuchu to biega i sra gdzie chce a potem sąsiedzi drzwi mu otwierają bo od tego szczekania wytrzymać nie można.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: StrukGrzegorz 2017-03-21 06:25
Tuński pojechał po całości sam po psie nie sprząta a obwinia innych. Przekaże Darkowi co ty za głupoty na jego temat piszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaLajji 2017-03-09 12:52
Kto to jest ten gesek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# CYRKJanusz 2017-03-09 15:31
Ja piedrolę jaki cyrk. Taki prawdziwy z tresowanymi pieskami biegającymi wokół sceny. Albo grubo albo wcale, nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Przyszedł czasBogdan 2017-03-09 16:03
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaJan 2017-03-09 17:11
Jaki Burmistrz jest wybredny zwolnił zastępcę, skarbnika, sekretarza to czas najwyższy aby sam zrezygnował. Swoją bajkę zamienił innym w horror.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nieprawdaEwa 2017-03-09 17:49
Sami sobie zamienili swoimi czynami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaPiesek 2017-03-09 18:53
Biedy nie będzie miał. Potem wróci do szkoły, ale jak załatwić robotę swojej loli to wiedział. Przydałaby się mu dłuższa bieda i boczny tor.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# stopmewa 2017-03-09 20:14
Dajcie już spokój przecież tak naprawdę to nie ma o kim gadać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaTolek 2017-03-09 20:24
Ale Geskowe psy szczekają a karawana jedzie dalej. Żeby jeszcze nie było tak że za 1,5 roku Gesek wyleci z urzędu a później ze starostwa. Cwaniaczek urlop bezpłatny wzioł. Ciekawe na jakiej podstawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaAncymon 2017-03-09 21:29
Norbercik nie przejmuj się. Zawsze możesz otworzyć kancelarię prawniczą i pójść na swoje. A nie, zaraz? Przecież Ty nawet egzaminu na aplikację nie zdawałeś. W myśl staropolskiego przysłowia "Mówi się trudno i już czeka Rudno".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# właśnieBolek 2017-03-09 22:52
Niektórych już nie ma a karawana jedzie dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jaka ilość?Jakub 2017-03-09 23:00
Ile to zebrał nasz radny powiatowy głosów? Z tego co wiem to w całym powiecie mniej niż nie jeden radny miejski w swoim okręgu. Niesamowity wynik :-) Właśnie oświadczenia majątkowe obejrzałem. Zadziwiające - lepsze zarobki od Burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# DariuszPiotr G. 2017-03-14 18:58
on jest utytułowanym nauczycielem, jak byś się uczył, to byś go spotkał w sobotę jak cieżko pracuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pół rokuPiotr 2017-03-10 00:11
W UM podobno przez ostanie pół roku wydali parę set złoty mniej na paluszki :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: pół rokunieprawda 2017-03-10 06:48
To nie prawda. Wręcz przeciwnie zwiększyły się wydatki. Bera i Hoch przedadywali u Geska i wsuwali ciastka. Geskowi aż pysk dostał niebywałych rozmiarów i błyszczące garnitury są za małe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Fakt.Gesek przytyłokropnie. 2017-03-10 11:56
O Heniu nie wspomnę,bo gruby był od zawsze.Bera,no cóz...najlepiej wychodzi Mu wsuwanie ciasteczek i odbieranie głosu na sesjach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: pół rokuFajtułapa 2017-03-22 07:29
I tak mi nic nie zrobicie, już mi moi kolesie z jedynej słusznej partii szykują nowy stołeczek, może zasiądę w MONie - wprost na tronie, obok Bartka, bo z niego jest taki fajny chłopak, prawie jak ze mnie. A i kota czasem pogłaszczę lub dam mu paszczę. Śmiać się będę z waszej POwszechnej głupoty, żeście na wybory nie poszli. Dzięki wam mam to co mam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Jedzie dalej...Marcel 2017-03-10 06:56
Ta karawana dojedzie tam gdzie jej miejsce już niedługo...a tam nie będzie darmowego mleka i cukierków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# To już nie jestkarawana. 2017-03-10 16:21
To jest karawan.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# bezsennośćostródziak 2017-03-10 07:06
"ryży" to chyba spać nie może...no tak ktoś musi warować żeby nikt mu przypadkiem mleka i ciastek nie zabrał, bo przecież taka bida...już niedługo będzie znowu szlifował bruk tylko chyba już w Rudnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaKartofel 2017-03-10 08:52
Jak by nie było kartofla nikt nie lubi, nawet on sam się sobą brzydzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# 100%Wanda 2017-03-10 15:18
85% komentarzy to komentarze dawnego sekretarza, 10% to komentarze zastępcy, 5% to komentarze innych osób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# BRAWOJola 2017-03-10 17:41
Brawo Panie Burmistrzu!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# brawoMietek 2017-03-10 23:59
Brawo Panie Burmistrzu!!!!!!!!!!!!!!! !!!! A na głąbów i frustratów niech Pan nie zważa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# GesejGesek 2017-03-11 00:28
Geaek wyluzuj bo robisz z siebie głupka..... a w sumie to nie robisz...... Jesteś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Chyba jednakzważać musi. 2017-03-11 08:42
To jest JEGO elektorat.Ale widać,że jak tylko objął stanowisko szybko zapomniał o NIM.A to już dobrze o Panu Burmistrzu nie świadczy.,,Duma kroczy przed upadkiem...,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# MyTomy 2017-03-11 00:25
Dajcie już spokój z tym na szczescie politycznym trupem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# co na to PiSzwolennik 2017-03-11 23:06
Ciekawe co na to wszystko lokalny PiS,Pan Babalski oraz Pani Orzechowska. Pozwalają na taką dryngoladę burmistrza​. Czy nikt Najmowicza nie rozlicza z jego działań. A notowania PiS w Ostródzie coraz gorsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Chyba chodzi osłowo 2017-03-12 08:13
DEGRENGOLADA.Ale zgadzam się.Burmistrz Najmowicz i Poseł Babalski nie są z tej samej bajki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: co na to PiSStanisław 2017-03-12 20:19
Cytuję zwolennik:
Ciekawe co na to wszystko lokalny PiS,Pan Babalski oraz Pani Orzechowska. Pozwalają na taką dryngoladę burmistrza​. Czy nikt Najmowicza nie rozlicza z jego działań. A notowania PiS w Ostródzie coraz gorsze.

Powiem więcej, to za ich milczącym przyzwoleniem. Są sprawy ważniejsze, które wymagają ofiar.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RadaOstródzianin 2017-03-12 14:04
W Ostródzie rządzi zastępca Burmistrza. On nie jest z PIS. Pan Gesek dokonał swego już dawno mówił że pogoni sekretarza. Tylko czemu Pan Najmowicz na to pozwala zapomniał kto zawsze był przy nim. Mamy nadzieję że każdy dostanie za swoje. Darku nie martw się przyjdzie i czas na Gęsia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Sami zobaczyciewizjoner 2017-03-13 17:22
Ta sytuacja jest jak barometr tego co się stanie na krajowym podwórku. Nastąpi przebudzenie mocy i kierowanie z tylnego siedzenia (bez odpowiedzialności) skończy się jak bańka mydlana. Przyjdzie tu duży miś i powie zabieram swoje zabawki, więc czas prezesie rozpisać nowe rozdanie, albo zostaję naczelną małpą.
Ogólnie powiem tak: Brawo Panie Burmistrzu. Genialnie - Rozsądnie - Strategicznie. Pełen szacunek za wywalenia zdziczałego kapusia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaTiger 2017-03-13 22:41
Ewidentnie burmistrz się pogubił. Pewnie drogo będzie to go kosztowało. Najdziwniejsze jest to dlaczego koło siebie trzyma tego krętacza. Może to blask jego błyszczących garniturów oślepia burmistrza​.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# cenaPiotr G. 2017-03-14 18:54
najwidoczniej taka jest polityczna cena za jakąś przysługę dla Czesława
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# to dopiero asRurobomber 2017-03-14 21:40 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# stadionowythe best of... 2017-03-15 12:28 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Podrzucamdo koszyczka 2017-03-15 16:08 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: stadionowyDariusz 2017-03-16 08:26
Po co wstawiać takie linki kiedy wszem i wobec było wiadomo, że jak to z resztą zostało napisane "wyrok nie jest prawomocny".
Nie ma tematu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: stadionowy@ 2017-03-16 09:05
Tematy to dopiero będą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Naucz siępisać. 2017-03-16 13:22
ZRESZTĄ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zostań burmistrzemPiotr G. 2017-03-14 18:53
Panie Dariuszu, Darku wystartuj na fotel Burmistrza Ostródy, masz ogromne szanse , jesteś kompetentny, odkąd Cię znam zawsze stawiałeś dobro społeczności lokalnej ponad swoje dobro. Pognaj tego mściwego i wyrachowanego Norberta G. My, mieszkańcy Ostródy poprzemy Cię !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# upsPrzemek 2017-03-14 22:46
Nie da rady. Pan Dariusz dostał mniej głosów do Rady Powiatu niż nie jeden Radny Miejski w swoim okręgu. Tylko dzięki Pani Najmowiczowi został radnym za co powinien mu dziękować do końca życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: upsMichał 2017-03-15 18:51
Panie Krajewski i Gesek przyjaciele z boiska nie trolujcie już na tym forum bo jest to nudne. Nie jestem fanem Pana Dariusza ale pokazał jedno nie liczą się dla niego stołki i kasa. Żaden z was nie ma tyle klasy uczcie się od niego. Potraficie tylko obrażać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# że co?Czarek 2017-03-15 23:05
Śmieszny jesteś. Odszedł bo musiał i tylko jego szczęście, że Burmistrz mu pozwolił odejść za porozumieniem stron a nie wyrzucił go dyscyplinarnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: że co?Azza 2017-03-16 11:18
A dyscyplinarkę za co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: że co?Kartofel 2017-03-18 04:32
ja pitole - gorszy kabaret jak w nowym TK. Cena za stołeczek dla żonci była warta tego, a D.S. dobrze o tym wie. Dzięki temu ma cieplutką posadkę. Ustawił się jak mógł, a może obłaskawił u J.K. lub co najmniej u T.R. z Torunia. Teraz "zasłużony" nauczyciel wróci spokojnie nauczać tych gorszego sortu. I co mu się stało? Nic ! Śmieje dalej z waszej naiwności 500+
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: że co?Tomek 2017-03-21 06:33
Facet podją słuszną decyzję bo urzędowy Babi Damek świnie by mu podłożył. Teraz mają problem. Co zrobi sekretarz z wiedzą którą posiada na ich temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaMałgorzata 2017-03-16 09:28
Gówno mógł mu zrobić. Gesek zajmij się rodziną a nie trolowaniem. Ponoć niedługo będziesz miał gorąco.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaJan 2017-03-16 15:30
Burmistrz jest specjalistą od dyscyplinarek. Tylko miał jeden problem Dariusz jest z PIS-u (oznacza tą samą bajkę), to mu się upiekło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nie prawdaMarek 2017-03-16 23:14
Ten Pan nie jest z PIS-u bo będąc sekretarzem nie można być w partii. A dyscyplinarka za co? On wie dokładnie za co. A Gesek to ma mieć gorąco już od 2 lat i jakoś stale jest zimno :-) Blablablabla. Skończyło się brylowanie na salonach :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: nie prawdaGesek 2017-03-18 11:44
Gesek nie dotrwa do jesieni. Nie obronią go mocodawcy. Ostróda dla obywateli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaHanka 2017-03-18 20:56
No grubo płaci wszystkim zwolnionym przez niego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaJan 2017-03-17 08:13
To co Dariusz do powiatu startował z listy PO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaKartofel 2017-03-18 22:00
Cytuję Jan:
Burmistrz jest specjalistą od dyscyplinarek. Tylko miał jeden problem Dariusz jest z PIS-u (oznacza tą samą bajkę), to mu się upiekło.

i znowu kumoterstwo - rączka rączkę - precz z układami. A to zwolnienie. Jakie zwolnienie? To się nazywa utrwalona przyjaźń przez wzajemne haki na siebie. Kolesie do potęgi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaHanka 2017-03-20 15:57
Płaci i wszystkie sprawy przegrywa kłamczuch jeden.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Będzie zmiana sekretarzaKartofel 2017-03-21 15:47
Kto płaci - Kartofel ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Radny...Adam 2017-03-24 08:23
Pan Radny (bez)radny i bez honoru znowu szczeka...czyżby był opłacany przez "ryżego" Boże chroń od takich ludzi! Pan sekretarz nie obiecywał wsparcia finansowego choremu dziecku! To pan radny miejski stwierdził, że nie będzie dawał kasy na chore dziecko, bo to przecież nie była "umowa" i nie ma zamiaru dawać na obce dziecko ani grosza! To jest człowiek w którego bloku w takcie wyborów dziwnym zbiegiem okoliczności w jednym mieszkaniu potrafiło być zameldowanych kilkoro obcych sobie ludzi...i ten pan ma czelność prawić morały innym? Ten pan podobnie jak jego Pan "ryży" nie ma za grosz honoru, a może to jest dla niego kolejne filozoficzne stwierdzenie, którego sensu kompletnie nie rozumie... Ten pan nie ma za grosz wstydu ani sumienia, bo gdyby je miał, to już dawno by zrezygnował ze stołka, a tak przyjdzie raz w miesiącu na sesję pogada, pogada czy coś z tego wynika? Nie wiele, a kasa do kieszeni płynie! Czasem jeszcze Pan każe poszczekać, żeby był lepszy ubaw, może obiecał mu lepszą robotę? Tylko zaraz "ryży" pan woli obmacywać obce panie, chyba, że w myśl powiedzenia "żeby życie miało smaczek...."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi