Udany rewanż Orkana

Orkan Ostróda – AZS UMK Toruń, foto: Jacek PiechZawodnicy OKPR Orkan Ostróda podjęli w sobotę 6 maja drużynę AZS UMK Toruń. Był to ostatni mecz rozgrywek ligowych i spotkanie rewanżowe z toruńską drużyną. Wysoka wygrana, duże emocje. Brawo Orkan.

Szybko zdobywane pubnkty dały orkanowi przewagę już od początku spotkania. W kolejnych minutach zawodnicy jakby nieco przysnęli, co oczywiście wykorzystał przeciwnik. Nie trwało to jednak zbyt długo i pierwsza połowa zakończyła się przewagą Orkana (19:13 ). Druga połowa to już stopniowo powiększająca się przewaga i finalnie 40 bramek po stronie ostródzkiej drużyny. Ostatnie dwie minuty kibice na stojąco i z oklaskami dopingowali naszych zawodników. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 40:27. Orkan zajmuje drugie miejsce w tabeli. Przed zawodnikami jeszcze barażowe spotkania, które jeśli dojdą do skutku zdecydują o awansie do I Ligi.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego spotkania: FB/OstrodaOnline

mt_gallery:Orkan Ostróda – AZS UMK Toruń, foto: Jacek Piech