___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

IX edycja kiermaszu Zielona Arena

  • Expo Mazury
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Ostródzkie hale Expo Mazury otwierają sezon remontowo-budowlany III edycją Targów Twój dom, Twój Ogród i ogrodniczy IX edycją kiermaszu Zielona Arena.
W dniach 24-25 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się trzecia edycja targów budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów - Twój Dom, Twój Ogród oraz dziewiąta edycja kiermaszu ogrodniczego - Zielona Arena.

II Forum Edukacji Realnej

  • SIM RzeczJasna
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...W dniach 21- 22 października 2017  Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna wraz z Bednarską Szkołą Realną w Warszawie i  Ośrodkiem Rozwoju Szkół Realnych Zaprasza na  II Forum Edukacji Realnej, które tym razem odbędzie się w Ostródzie.

Chó-Chór, czyli śpiewać każdy może

  • SIM RzeczJasna
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Od soboty 14 października 2017r. zaczynają się spotkania chóru w trochę nietypowej formule. Raz w miesiącu w ciągu 2-3 godzinnej sesji będziemy wspólnie przygotowywać jedną wcześniej uzgodnioną piosenkę na zasadzie: jedna próba - jedna piosenka. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią wspólne śpiewanie. Żadnych przesłuchań, żadnych zapisów. Dużo dobrej zabawy.

Klimakterium i już

  • Redakcja
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów spektaklu „Klimakterium i już" na kontynuacje teatralnego Hitu ostatnich lat! pt. „Klimakterium 2 czyli Menopauzy szał”, przedstawienie zostanie wystawione 5 sierpnia 2017r. o godz. 20:00 w Amfiteatrze w Ostródzie.

"Skrzypek na dachu"

  • Redakcja
  • Kategoria: Wydarzenia

Czytaj więcej...Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie, który od lat nie traci swej świeżości i wagi ponadczasowego przesłania. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami. Na tym tle rozgrywa się historia rodziny Tewjego-mleczarza (Zbigniew Macias) i dramat całej wioski. To także jeden z niewielu musicali, w których mówi się o podstawowych wartościach życia i przemijaniu.