___

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zrozumiałem

Targi Łowieckie Hubertus Arena

plakat
plakat
W dniach 8-9 listopada 2014 w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się premierowa edycja targów Hubertus Arena 2014. Jest to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez odbywających się w Ostródzie. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby jak i tych, którzy na co dzień nie mają styczności z branżą.

Pierwsza edycja targów została zauważona i doceniona przez branżę myśliwską. Polski Związek Łowiecki objął patronat nad wydarzeniem, a 10 regionalnych kół łowieckich wyraziło chęć współorganizacji wydarzenia. Impreza szybko zyskała także bogate wsparcie mediów i organizacji branżowych. Blisko 70 wystawców zaprezentuje swoje produkty, wśród nich producenci i dystrybutorzy: broni i amunicji, obuwia i odzieży myśliwskiej, specjalistycznego sprzętu myśliwskiego i survivalowego, optyki, samochodów terenowych, noży, łuków i broni białej, akcesoriów wędkarskich czy trofeów łowieckich. Na wszystkich odwiedzających targi czekają też liczne atrakcje. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna łucznicza, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, a także odbędzie się biesiada myśliwska z koncertem, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny. Podczas targów odbędą się również pokazy m.in. psów myśliwskich oraz sygnałów łowieckich czy warsztaty łucznictwa konnego. Odwiedzający będą mieli również okazję spróbowania i zakupienia wielu produktów regionalnych, takich jak miody, wędliny czy wyroby piekarskie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Expo Areny w Ostródzie w dniach 8-9 listopada 2014, w godzinach 10-18. Wstęp na targi będzie bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem www.hubertusarena.pl
Autor : Expo Arena

Dodaj komentarz