fbpx

ORF2007: Viva Ostróda Reggae Festiwal

reggae2007_img_6001.jpgWe wtorek 14 sierpnia o godz. 13 rozpoczęła się konferencja prasowa poprzedzająca Ostróda Reggae Festiwal 2007. Na wstępie dziennikarze obejrzeli prezentację multimedialną. O festiwalu mówili burmistrz Ostródy Jan Nosewicz, Piotr Kolaj z Positive Music Promotion oraz Artur Munje z Biura Promocji Miasta.Burmistrz Nosewicz w kilku zdaniach opowiedział o festiwalu i jego roli w odniesieniu do Ostródy. Burmistrz bardzo dobrze ocenił jego dotychczasowe edycje.  Wielokrotnie podkreślał rolę, jaką pełni festiwal w promowaniu regionu, dodał również, że tegoroczny festiwal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. W dalszej części konferencji zaprezentowano spot reklamowy, jaki ukazuje się w regionalnych stacjach telewizyjnych oraz w TVP2.
reggae2007_img_6004.jpgPiotr Kolaj dyrektor artystyczny przedstawił kilka szczegółów dotyczących festiwalu, m.in. gorąco zapraszał na koncert jubileuszowy grupy Bakshish, którego skład zostanie powiększony o kilku zaproszonych artystów. Polecał również wstąpienie do kina festiwalowego, w którym m.in. będzie można zobaczyć film o grupie Culture. Dyrektor artystyczny festiwalu mówił również o wysokim poziomie zespołów, jakie zgłosiły się do konkursu. Pięć z pośród nich (Lars , Świadomość, Pajujo, Industrial Forest, Raggafaya) będzie walczyło o główna nagrodę. Organizatorzy wielokrotnie podkreślali, że tegoroczny festiwal rozpoczyna nowy rozdział w organizacji festiwalu. Wszelkie działania związane z festiwalem mają być proekologiczne.
W niedzielę o godz. 11:30 na stadionie międzyszkolnym przy ul. Kardynała Wyszyńskiego odbędzie się mecz piłki nożnej dziennikarze kontra artyści, na który gorąco wszystkich zapraszamy.
Ostatni dzień festiwalu zostanie zarejestrowany przez kamery. Emisja gotowego materiału odbędzie się na antenie TVP Olsztyn oraz TV Polonia.

reggae2007_plakat.jpgPodczas tegorocznego festiwalu wystąpią m.in: MISTY IN ROOTS, YELLOWMAN, DUB INCORPORATION, INDIOS BRAVOS , VAVAMUFFIN, BAKSHISH.
Festiwal rozpoczyna się w czwartek 16 sierpnia a zakończy w niedzielę 19 sierpnia.

Więcej informacji na stronie internetowej: reggae.ostroda.pl

Komentarze  
# bilecikmaykel 2007-08-16 23:10
czy ja mogę dostać bilecik na sobotę :-)

taki malutki, to przyjadę z miłą chęcią do Ostródy z Trójmiasta moj mail:
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# wcale nie taki malutkinicola1 2007-08-25 01:07
stoisz na trawce ,machasz rekami patrzysz w gwiazdy muza leci,czujesz ,że masz dusze spoko jest nie?
festiwal jest cool
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19