fbpx
Logo

Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.

Urząd Miejski w Ostródzie
Urząd Miejski w Ostródzie
W tym tygodniu wypowiedzenia otrzymało czterech pracowników miejskich jednostek. Dwóch pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie, zastępca dyrektora w spółce Żegluga-Ostródzko-Elbląska oraz dyrektor Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Nieoficjalnie wiemy, że to nie koniec przetasowań kadrowych.

Od 1 marca 2019 roku obowiązuje w urzędzie nowa struktura organizacyjna. Przyczyn obecnych i najbliższych ruchów kadrowych zapewne należy upatrywać w tej zmianie. Do 4 marca można składać dokumenty w konkursie na stanowisko rzecznika prasowego. To stanowisko, którego do tej pory nie było w urzędzie. Oczywiście nie znamy jeszcze nazwiska zwycięzcy. "Na dwoje babka wróżyła" - jak mówi znane powiedzenie. Nowy rzecznik nie będzie miał łatwego zajęcia. Jak powiedział sam Napoleon Bonaparte - "Cztery nieprzyjazne gazety są groźniejsze od tysiąca bagnetów".

Wcześniej w spółce Żegluga-Ostródzko-Elbląska doszło do zmiany na stanowisku prezesa i członków rady nadzorczej. Aktualnie prezesem jest Jakub Urbanowicz, który w styczniu był powołany na członka rady nadzorczej tej spółki. Jarosław Barczuk powołany na członka rady nadzorczej w styczniu już nie pełni tej funkcji.

Zmiana na stanowisku dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji nie jest zaskoczeniem. Nieoficjalnie mówiło się o tym już od dłuższego czasu. Pozostaje czekać na informację o konkursie na stanowisko dyrektora tej jednostki.

OstrodaOnline.pl 2001 - 2021