fbpx
Logo

Nowy dyrektor odpowiedzialny za sportową stronę miasta

Tadeusz Czyczel
Tadeusz Czyczel
Tadeusz Czyczel będzie kierował Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Taki wynik naboru nie jest zaskoczeniem, chyba że dla kogoś, kto nie wiedział o konkursie. Nazwisko zwycięzcy było wskazywane przez wszystkich, którzy choć minimalnie interesują się samorządem i lokalnym sportem.

 

Tadeusz Czyczel od lat jest związany z tenisem stołowym. Czy sprawdzi się na nowym stanowisku będzie można ocenić dopiero za jakiś czas. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji wymaga reformy, podobnie jak podejście tej instytucji do wpierania sportu w mieście. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie powtórki z monopolu jednej dyscypliny. Odejście od takiego modelu wyjdzie wszystkim na dobre.

Konkurs na stanowisko został ogłoszony 26 kwietnia 2019 roku. Termin składania ofert upłynął w dniu 10 maja 2019 roku. W terminie aplikacje złożyły dwie osoby:

  1. Maria Cichowska- Barzęc
  2. Tadeusz Czyczel

Komisja przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 20 maja 2019 roku.

W protokole komisji konkursowej czytamy:

Pan Tadeusz Czyczel wykazał się znajomością zagadnień, wysokim poziomem wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie działalności sportowej, w tym organizacji imprez o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Informacja o konkursie w BIP.

Czytaj również: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach

OstrodaOnline.pl 2001 - 2020