fbpx
Logo

Wybory 2006: OKRĘG WYBORCZY NR 1

 

Lista nr. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Gonder Marian 46 Ostróda
2 Liberacki Jan 55 Ostróda
3 Szkutnik Grzegorz Piotr 41 Ostróda
4 Dębska Krystyna Danuta 53 Ostróda
5 Gałka Adam Alfred 59 Ostróda
6 Kwiatkowski Ryszard 35 Ostróda
7 Marchlewski Stanisław 48 Ostróda
8 Czerkawska Elżbieta 46 Ostróda
9 Borek Radosław Jacek 23 Ostróda

Lista nr. 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Żynda Krzysztof 41 Ostróda
2 Sulima Zdzisław 59 Ostróda
3 Malinowski Roman Lucjan 46 Ostróda
4 Czuchoński Tadeusz 54 Ostróda
5 Kril Franciszek 49 Ostróda
6 Nyga Witold 47 Ostróda
7 Gałązka Barbara Ewa 26 Ostróda
8 Wojciechowski Józef 55 Ostróda
9 Schmidt Irena 54 Ostróda

Lista nr. 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Jaszczak Wojciech 19 Ostróda
2 Ostrowska-Czupryńska Elżbieta 67 Ostróda
3 Szabłowska Leokadia Alicja 62 Ostróda
4 Obrębska Jadwiga 47 Ostróda
5 Nowohońska Alina 49 Ostróda
6 Byczkowska-Jordanowa Czesława 56 Ostróda
7 Mikołajczak Aleksandra 29 Ostróda
8 Balcerowska Janina 49 Ostróda
9 Jaworski Arkadiusz 28 Ostróda
10 Korwiel Rafał 22 Ostróda

Lista nr. 20 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Konczanin Małgorzata Ewa 30 Ostróda
2 Kowieska Mariola 46 Ostróda
3 Zjadewicz Elwira Bożena 29 Ostróda
4 Sadowski Janusz 54 Ostróda
5 Brodecka Dorota 33 Ostróda
6 Pięta Anna 52 Ostróda
7 Popławska Urszula Elżbieta 52 Ostróda
8 Sawlewicz Maria Felicja 48 Ostróda
9 Przywoźny Józef 51 Ostróda

Lista nr. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Krężelska Helena 64 Ostróda
2 Domin-Chmielińska Mariola Brygida 49 Ostróda
3 Konopka Andrzej Roman 47 Ostróda
4 Wiśniewski Krzysztof Grzegorz 46 Ostróda
5 Miksa Paweł 52 Ostróda
6 Grędziński Tadeusz 53 Ostróda
7 Romanik Janusz 70 Ostróda
8 Jankowska Iwona 28 Ostróda
9 Biegański Leszek 47 Ostróda
10 Spittal Tadeusz Stanisław 48 Ostróda

Lista nr. 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Rymszo Robert 42 Ostróda
2 Wiktorowicz Jerzy 62 Ostróda
3 Baniewska Barbara 51 Ostróda
4 Kotwicka Zofia 54 Ostróda
5 Błażejowska Ewa 35 Ostróda
6 Lipiński Mirosław Władysław 48 Ostróda
7 Czubek Magdalena 27 Ostróda
8 Kotuszewska Ewa Marta 31 Ostróda

Granice okręgu

Zamknięty granicą administracyjną miasta Ostródy od strony zachodniej, północnej, wschodniej do linii kolejowej Iława-Olsztyn

OstrodaOnline.pl 2001 - 2020