fbpx
Logo

Wybory 2006: OKRĘG WYBORCZY NR 2

Lista nr. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Tomczyk Zbigniew 52 Ostróda
2 Lubaszewski Tadeusz 55 Ostróda
3 Suchecki Krzysztof Henryk 52 Ostróda
4 Ostaszewski Andrzej Włodzimierz 52 Ostróda
5 Cichosz Bogusław 51 Ostróda
6 Bąk Marzenna 40 Ostróda
7 Czajka Zbigniew Jan 55 Ostróda
8 Błaszczak Adam Jarosław 43 Ostróda

Lista nr. 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Dakowska Jolanta 53 Ostróda
2 Wajzer Anna 51 Ostróda
3 Dębski Grzegorz 47 Ostróda
4 Jankowski Paweł 48 Ostróda
5 Kozioł-Augustyniak Beata Jolanta 34 Ostróda
6 Klich Jolanta 50 Ostróda
7 Grab Iwona 45 Ostróda
8 Nawotczyńska Maria Ewa 33 Ostróda

Lista nr. 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Dąbrowski Olgierd 54 Ostróda
2 Kowalski Ryszard 60 Ostróda
3 Kałużny Ryszard Grzegorz 53 Ostróda
4 Jankowska Barbara Ligia 52 Ostróda
5 Kieruczenko Piotr Łukasz 25 Ostróda
6 Sitarz Andrzej Antoni 58 Ostróda
7 Basiaga Krzysztof 53 Ostróda
8 Kijkowska Elżbieta Urszula 53 Ostróda
9 Kopczyński Ryszard Zbigniew 42 Ostróda
10 Garlicki Andrzej Jan 62 Ostróda

Lista nr. 20 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Vena

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Chojnowska Bożenna Maria 55 Ostróda
2 Car Teresa 34 Ostróda
3 Kozakiewicz Robert Andrzej 30 Ostróda
4 Młynarkiewicz Krystian 25 Ostróda
5 Kasperowicz Marzena 40 Ostróda
6 Rojek Grzegorz Jacek 39 Ostróda

Lista nr. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Rutkiewicz Anna Grażyna 51 Ostróda
2 Ługiewicz Edmund Maksymilian 58 Ostróda
3 Skrobosz Maria Jolanta 56 Ostróda
4 Kocikowski Marek 56 Ostróda
5 Salwin Marianna Irena 72 Ostróda
6 Tarasiuk Joanna 39 Ostróda
7 Nowacki Stanisław 64 Ostróda
8 Jarzynka Ryszard 54 Ostróda
9 Dębski Waldemar Adam 51 Ostróda
10 Kellas Zygmunt 63 Ostróda

Lista nr. 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Dobro Wspólne

Nr na liścieNazwisko i imionaWiekMiejsce zamieszkania i poparcie
1 Skaskiewicz Marek 50 Ostróda
2 Gazda Waldemar 28 Ostróda
3 Brodziński Adam 47 Ostróda
4 Mrowiec Roman Sławomir 58 Ostróda
5 Senkowska Jolanta Marzanna 39 Ostróda
6 Czubek Agnieszka 26 Ostróda
7 Zbysław Teresa Hanna 65 Ostróda
8 Zakrzewska Krystyna 60 Ostróda

Granice okręgu

Zamknięty linią kolejową od ul.Drwęckiej do drogi krajowej Nr 7, wzdłuż drogi krajowej Nr 7, ul.Grunwaldzką do skrzyżowania z ul.Bolesława Chrobrego, dalej ul.Bolesława Chrobrego,ul.Stefana Czarnieckiego,ul.Grunwaldzką,ul.Johanna Herdera od nr 1 do nr 11, ul.Henryka Sienkiewicza od nr 22 do 26 do ul.Drwęckiej

OstrodaOnline.pl 2001 - 2021