fbpx

Spektakl "O królewnie, strachu i wróblach na dachu"

Ilustracja, materiał organiatora
Ilustracja, materiał organiatora
Już 27 września o godz. 16:00  (niedziela) w sali reprezentacyjnej zamku w Ostródzie odbędzie się kolejne przedstawienie sympatycznego słupskiego Teatru "Władca Lalek".

Spektakl pt. "O królewnie, strachu i wróblach na dachu" to musical na podstawie tekstu Ewy Szelburg - Zarębiny. Jego bohaterami są: odważny Strach, piękna Makowa Królewna oraz wyjątkowo złośliwe Wróble, chcące zawładnąć makowym królestwem. Przedstawienie adresowane jest głównie do młodszych dzieci (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym).
Jednak, jak zapewniają wykonawcy, znają oni całkiem spore grono dorosłych widzów, którzy kłopoty Stracha zakochanego w Makowej Królewnie, przeżywali równie mocno, jak ich pociechy. W przedstawieniu bowiem śledzimy losy dwojga bohaterów, których znacznie więcej dzieli aniżeli łączy. Lecz czymże są wszelkie różnice wobec potęgi miłości? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w widowisku Teatru Władca Lalek ze Słupska.

Przebojowe piosenki można śpiewać razem z aktorami. Spektakl łączy grę aktora z tradycyjnymi kukiełkami.

Bilety już w sprzedaży, w siedzibie organizatora Centrum Kultury w Ostródzie, zamek, ul. Mikiewicza 22, pokój nr 10, tel. 89 642 29 72

Ceny:
przedsprzedaż  10 zł - bilet dla dziecka, 12 zł - bilet dla opiekuna
w dniu spektaklu  12 zł - bilet dla dziecka, 15 zł - bilet dla opiekuna

Serdecznie zapraszamy!
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19