fbpx

Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVAL

plakat-MAKITA-PGN-FIGHT.jpgZapraszamy na wyprawę do świata, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Japonia, Kraj Kwitnącej Wiśni, to jedna z najbardziej magicznych i tajemniczych kultur świata. Chcesz  poznać kulturę tego pięknego kraju? Chcesz  wcielić się w samuraja i choć przez chwilę poczuć się prawdziwym wojownikiem? Zapraszamy na pierwszy w Ostródzie Festiwal Sztuk Walk i Kultury Japonii MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVAL. 15 września 2013 roku.

Honorowy patronat nad Festiwalem objęła Ambasada Japonii. Po raz pierwszy Ostródzianie, 15 września, w jednym miejscu będą mogli podziwiać występy zawodników większości działających na terenie miasta klubów oraz zaproszonych gości. Kilkuwiekowa tradycja nie pozwala pasjonatom tych sportów na bycie obojętnym względem kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Dlatego też pokazy walk wzbogacono o występy i warsztaty artystyczne prowadzone przez rodowitych Japończyków.

W programie:
Pokazy klubów sztuk walk m.in.:
I. KARATE - Kyokushin Ostródzki Klub Kyokushin Karate
II. MMA - MMA TEAM OSTRÓDA
III. TAEKWONDO i KICK-BOXING - Gladius Fight Club Ostróda
IV. JUDO - UKS Shizoku Ostróda
V. AIKDO iaido - Zanshin Dojo Ostróda Aikido.
VI. ZAPASY - Klubu Sportowego „Budowlani” Olsztyn
VII. BOKS - Uczniowski Klub Sportów Walki PIRS Olsztyn
VIII. KENDO - Kendo Shodokan Olsztyn
IX. CAPOEIRA - Grupo de Capoeira Camangula Olsztyn

Pokazom walk towarzyszyć będą występy i warsztaty przybliżające kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni – rodowite Japonki tworzące zespół Art Akiko poprowadzą warsztaty i pokazy kaligrafii, pokaz ubierania kimona oraz tańca i śpiewu japońskiego.
Dla widzów przygotowano liczne atrakcje i konkursy, a gościem specjalny Festiwalu będzie mistrz kopnięć z półobrotu Chuck Norris* (*Polski Sobowtór Chucka Norrisa - Marcin Olpiński)
Festiwal odbędzie się będzie 15 wrzesnia w ostródzkim Amfiteatrze. Początek pokazów nastąpi o godzinie 15:00, a wstęp na imprezę jest BEZPŁATNY.

Festiwal współorganizuje Ostródzki Klub Kyokushin Karate i Agencja Marketingowa Brandflower dzięki wsparciu sponsorów:
MAKITA - światowego producenta nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych,
Północnej Grupy Narzędziowej Sp. z o.o. w Ostródzie.

Organizację festiwalu wspomagają również: Wagon Service Ostróda Sp. z o.o., Dr HOHN Sp. z o.o., Żegluga Ostródzko - Elbląska, Vega Sp. z o.o., Yoona Creative Group, Neo Komputer, Gmina Ostróda.

Patronat medialny nad imprezą objęły TV Mazury, Gazeta Ostródzka, OstrodaOnline.pl i Radio Mazury.
Patronat honorowy: Ambasada Japonii oraz Burmistrz Ostródy.
Nie możesz przegapić tego wydarzenia!
Komentarze  
# Żeglugarudy 2013-09-07 17:12
Organizację festiwalu wspomagają:
Rozumiem i popieram wszystkich, ale jak czytam że w śród nich jest "Żegluga Ostródzko - Elbląska" to już nic nie kumam. Niby taka biedna, skomle że nie ma kasy a tu proszę, skąd ma pieniądze na ten cel?
Oby wywiązali się ze swej obietnicy inaczej wstyd na całą Ostródę.
Być może w tym dniu wydłużą kursy autobusów miejskich, inaczej ludzie którzy mieszkają dalej nie doczekają końca pokazów :lol:
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVAL@ 2013-09-07 18:13
Ludziska nie kumają bo nie znają układów. :lol: Festiwal WSPÓŁorganizuje OKKK i słynna już Agencja Brandflower wszystko dzięki sponsorom czytamy :MAKITY i PGN. Ciekawe gdzie podział się organizator??? RZECZ JASNA ukryty w niedomówieniu dzięki czemu sukces ma wielu ojców o ile będzie to sukces a nie jak ostatnio organizowana przez pewną firmę konferencja ;-) NA fb różni to reklamują. Żeglugę z tą imprezą łączy pewna szczwana persona, inaczej z kasy nici a tak hulaj dusza ;-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dziękirudy 2013-09-07 19:31
Dzięki za odpowiedz :lol:
Trzeba było napisać że chodzi o koryto.
:D
Żal mi tylko:
Yoona Creative Group, Neo Komputer, Wagon Service Ostróda Sp. z o.o., że muszą obcować wśród tych, którzy nic nie mogą zaoferować.

Paranoja byle bliżej korytka
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Ach wszędzie politykagość 2013-09-07 22:41
uważam że sport powinien łączyć a nie dzielić ktoś chce zrobić coś czego nie było jeszcze w Ostródzie i to się neguje. Pewnie niech młodzież błąka się po ulicach nic nie robi i zaczepia niewinnych ludzi zamiast dać upust swojej energii na treningach. Obecnie sztuki walki trenuje bardzo wiele osób a na treningach uczą szacunku do samego siebie oraz do innych . Może warto czasami spojrzeć na to z innej strony.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# z pieniędzy podatnikówtrala 2013-09-08 09:29
( J. Szostek )....„Spółka nie może istnieć bez dochodów, spółce grozi upadłość, Żegluga ciągnie firmę w dół, miałem dylemat czy ją zamknąć”
(J.Stasiulewicz)...."Jeże li ja decyduję o tym, czy dać pieniądze czy nie, to chcę zobaczyć normalny plan wyjścia z tej sytuacji. Czy jest jakiś plan naprawczy? "

Organizację festiwalu wspomagają również: ........Sp. z o.o., Żegluga Ostródzko - Elbląska............

BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!!!!!!1
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ekspedycja kolejowaJaś 2013-09-08 19:09
a co z budynkiem po ekspedycji kolejowej ? jakiś klub chciał przejąć budynek i zrobić tam sale ćwiczeń ... i właśnie wszystkie kluby (judo, karate, mma, itd) mogłyby tam znaleźć swoje miejsce.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ?piłkarz 2013-09-09 01:16
Ten portal dawno przestał być portalem o wydarzeniach, które dzieją się w Ostródzie powinien zmienić nazwę na poltykaostroda.pl tak jak niżej ktoś napisał są ludzie co oddają serce w działalność społeczną na rzecz ostródzian itp. gdzie w ostródzkich portalach pisze się o Sokole Ostróda?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVALsiatkarz 2013-09-09 13:04
Piłkarzu drogi. Portal ten zamieszcza bardzo ciekawe informacje(sam tu zajrzałeś ;-) , ludzie sami bez cenzury oceniają wydarzenia w mieście i to chyba dobrze? Co do Sokoła Ostróda to musi bardziej się postarać aby go zauważono. Poziom gry beznadziejnie podwórkowy i raczej niewarty wspominania na publicznym forum, trochę wstyd zaplecze mają w miarę dobre ;-). Boisko jest trzeba tylko jeszcze nauczyć się kopać. Doceniam twoją pasję i miłość do piłki ale nie każdemu podoba się to co dzieje się w tym "sporcie" o "kibicowaniu" już nie wspomnę. Jeżeli poruszasz jednak ten temat warto tu wspomnieć o tym że wasz klub zamiast wieszać swoje plakaty na słupach i w miejscach do tego przeznaczonych, okleja okoliczne drzewa w tym również te stojące tuż obok słupów ogłoszeniowych. Czyżby to była nowa formą reklamy,a może oszczędności klubowe. Dla mnie po prostu zwykłe dziadostwo. Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# @ siatkarzŻ.P 2013-09-09 16:38
A byłeś drogi siatkarzu choć na jednym meczu? Widziałeś jaki poziom reprezentują piłkarze czy tylko ujadasz bez potwierdzenia? W kibicach coś ci się nie podoba??? Proponuję wyłączyć TVN i przejść się na meczy i zobaczyć na żywo!!Następną sprawą jest to że to nie klub rozwiesza plakaty a kibice i robią to społecznie aby zachęcić jak największą ilość mieszkańców aby zobaczyli ciekawe widowisko!!!!Co do informowania o Sokole to zdaje się że jest to miejski klub i wypadało by informować o wydarzeniach sportowych odbywających się w mieście.Dla mnie dziadostwem jest taki bełkot jaki tu zastosowałeś bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVALPl 2013-09-09 19:45
Tak dobrze to jednak nie jest :oops:
Siatkarz ma chyba rację :-* więc kto tu bełkocze ???
pl.fcstats.com/.../
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# prawdaMarta 2013-09-09 20:40
Przykład idzie z góry.Prawo i sprawiedliwość to tylko puste słowa również w naszym mieście
wiadomosci.wp.pl/... /
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# !piłkarz 2013-09-09 23:35
Trochę się nie zrozumieliśmy chodzi mi o to że portal o Ostródzie taki właśnie powinien zapraszać i relacjonować wydarzenia sportowe, które za każdym razem przyciągają kilkaset mieszkańców miasta a takimi są mecze Sokoła. W klubie sporo się zmieniło i Sokół po latach grania w IV lidze przeskoczył o ligę wyżej, juniorzy grają w CLJ zdobył puchar Warmii i Mazur pierwszy raz w historii. Co dziwniejsze nie pisze się tu o Sokole ale były zapowiedzi i zaproszenia na mecze Stomilu Olsztyn(z Arką) czy jakieś reprezentacje aktorów itp. Po takim portalu powinniśmy spodziewać się większego patriotyzmu lokalnego. Co do plakatów to klub wiesza swoje na słupach i płaci za to. Siatkarz sporo złośliwości ja szanuje każdego i każde dyscypliny sportu a brzydzę się jedynie tej nędznej polityki, która zawładnęła tym miastem i psuje je od środka dlatego umarło forum na tym portalu i ja ostatni raz byłem na tej stronie kilka miesięcy temu bo miałem dość tych newsów i komentarzy o politycznej walce w mieście. Czy wreszcie ktoś pomyśli by stworzyć portal informacyjny o wydarzeniach nie politycznych w mieście?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVALcoach 2013-09-10 12:41
Piłkarzu drogi dlaczego sądzisz że "Po takim portalu powinniśmy spodziewać się większego patriotyzmu lokalnego." To wyświechtany truizm. :-| "Że powinien zapraszać i relacjonować wydarzenia sportowe". Przecież wielokrotnie czytamy tu o wydarzeniach sportowych, o siatkówce, o biegach, o piłce,o innych dyscyplinach. To że nie jest to tuba klubu Sokół - trudno się dziwić, sądząc po wynikach mocno poniżej średniej;-(. Mamy wolny rynek,ten prasowy również, każdy może się ogłosić i zamieścić tu swoje informacje, dlaczego klub tego nie robi skoro inni potrafią??? Poza tym kibicowanie to dziś raczej niszowe zajęcie, bardziej wstyd niż zaszczyt :sad: Bywam na meczach, przykładów chamstwa na naszym stadionie było aż nadto. Piszesz głupstwa "Co do plakatów to klub wiesza swoje na słupach i płaci za to." Może i wiesza na słupach lecz na drzewach również, wierz mi nie wygląda to dobrze, wizerunkowo raczej wsiowo.

Konkludujesz - "Czy wreszcie ktoś pomyśli by stworzyć portal informacyjny o wydarzeniach nie politycznych w mieście? Może i pomyśli,ty też możesz pomyśleć,nawet więcej, zrobić, nic nie stoi na przeszkodzie. Mnie takowego nie brakuje, potrzeba jednak matką wynalazków więc do dzieła ;-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVALpilkarz 2013-09-10 13:09
Klub już próbował nawiązać współpracę odnośnie promocji i relacji meczów na tym portalu.Odzewu zero.chyba ostatni mecz to relacja z meczu jeszcze 4 ligi.Operator przegonil wówczas fotoreporterów z murawy i się co niektórzy poobrazali.J
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# AdminAdministrator 2013-09-10 18:17
Zostałem wywołany do tablicy. Współpraca przez pewien czas była. Później umarła śmiercią naturalną w zeszłym roku. Ostatnia próba została podjęta 11 sierpnia tego roku. Niestety trafiło to na moment dużego festiwalu i zwyczajnie wiadomość mi umknęła. Odszukałem, przeczytałem.
Jeśli nadal jest wola współpracy na zasadach przedstawionych w tamtej korespondencji to proszę o kontakt. Czasami warto wysłać e-mail drugi raz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVAL@ 2013-09-11 13:44
HAHA wygląda na to że to nie Portal tylko klub się obraził :lol: Skąd my to znamy :lol:
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# @ @Ż.P 2013-09-11 14:53
możesz nas oświecić na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski????
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Ostróda: MAKITA PGN FIGHT & ART FESTIVALfighter 2013-09-13 13:39
będzie ciekawie, skoro tak się zapowiada:

facebook.com/.../...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# fight festiwalpiotr 2015-01-27 21:27
taki fight festiwal to pracownik pgnu serwis zrobił gdzie części kosztowały taniej niż robocizna zresztą ostróda to złodziejowo
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19