fbpx

Ostrock Underground Fest 9

Plakat
Plakat
Ost-Rock Underground Fest to ostródzkie święto undergroundu które w tym roku odbędzie się w dniach 30-31 października w sali kameralnej Amfiteatru. Jest to dziewiąta edycja wydarzenia jednak po raz pierwszy dwudniowa!


Tradycyjnie Ost-Rock Underground Fest to konkurs kapel. W tym roku spośród ponad 40 zgłoszeń z całego kraju organizatorzy wytypowali 8 zespołów do fazy drugiej konkursu a internauci w wyniku głosowania wybrali 3 ich zdaniem najciekawsze. W konkursie zobaczymy ARCY MŁYN, HUMAN BAZOOKA oraz KOSMOS.

Pierwszy dzień Ost-Rocka rusza o godzinie 19:00 otwarciem wystawy "Rock w plakacie" kolekcji Kazimierza Wosiek. Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt plakatów gwiazd rocka, ale nie tylko. Będą też inne pamiątki i artefakty – bilety z koncertów, wycinki gazetowe, płyty pocztówkowe z czasów PRL, płyty winylowe, kasety magnetofonowe, płyty CD i DVD. Oddzielna część wystawy poświęcona będzie głównemu bohaterowi OstRocka 2015 – zespołowi Apteka. Część muzyczna wystartuje o godzinie 20:00 koncertami zespołów konkursowych. Następnie scenę opanuje laureat Ost-Rocka 2013 SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD a po nim APTEKA, który wykona w całości album "MENDA" 20 lat po wydaniu uznany przez krytyków za szczytowe osiągnięcie grupy. To z tego albumu pochodzą min. Menda, Niezależni, Synteza czy Chłopcy i dziewczyny.

Drugi dzień Ost-Rocka to zdecydowanie cięższe brzmienia. Startujemy o godzinie 20:00 setem ostródzkiej formacji BOHEMA po nich rock'n'corem wymasuje nas olsztyńska MESSA. Kolejną formacją wieczoru będzie MOAFT definiująca swoja twórczość jako alternatywa regresywna muzyka, w której dominuje ciężkie brzmienie gitary i siła sekcji rytmicznej wspierana przez sampler tworzący niesamowity klimat.
Dziewiątą edycje Ost-Rocka zamknie koncert zespołu INKWIZYCJA! Klasycy gatunku hard core punk - mocne gitarowe riffy w połączeniu z motoryczną sekcją i tekstami Ex Perta sprawiają, że ich twórczość jest absolutnie nie do podrobienia!

Bilety jednodniowe do nabycia w dniu imprezy. Karnety dwudniowe do nabycia w Amfiteatrze oraz on-line szczegóły na www: https://ostrockfest.wordpress.com oraz FB: https://www.facebook.com/OstRockUF

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19