fbpx

5 urodziny CUBA DE ZOO

plakat
plakat
Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na kolejny rockowy koncert w amfiteatrze. Tym razem w Barbórkę, w piątek 4 grudnia ze specjalnymi pozdrowieniami od Mikołaja (każdy uczestnik koncertu otrzyma od zespołu prezent
niespodziankę) będziemy świętować 5-lecie ostródzkiego zespołu Cuba de Zoo.


Cuba de Zoo to jeden z ulubionych zespołów dziennikarzy Radiowej Trójki. Ich utwory często goszczą na antenach stacji radiowych Trójki, Jedynki, RDC, Radia Szczecin, Radia Gdańsk, Radia Olsztyn i wielu innych.
Zespół obecnie jest na etapie wydawania swojej trzeciej płyty „Ciałokształt” i będziemy mieli okazję po raz pierwszy wysłuchania utworów z tego krążka na koncercie w Ostródzie.
Cuba de Zoo to trzy osoby i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz” oraz na kolejnej płycie „Trucizna”, obu wydanych przez Mystic Production. Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania.
Przed Cubą de Zoo wystąpi gość specjalny: zespół FOSFOR, który istnieje na polskiej scenie od wielu lat. Przez te kilkanaście lat zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej ( TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter,Turbo, Armia,Dezerter ). Jako jedni z pierwszych postawili na komputeryzację i samodzielnie nagrali dwie płyty: w 2001 NO MOTIVE, a w 2008 EP DEFY. Po kilku latach ciszy postanowili wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś mogą pochwalić się nową płytą „LIFE IN FLAMES”.

4 grudnia 2015
OSTRÓDA, sala kameralna amfiteatru
BRAMKA: 20:00
START: 20:30
BILETY - 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu do nabycia w amfiteatrze.
CUBA DE ZOO dodatkowo przygotował urodzinową limitowaną MEGA PAKĘ szczegóły: http://cubadezoo.8merch.com/services/store

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19