fbpx

TABU zagra koncert w Ostródzie

TABU. materiał organizatora
TABU. materiał organizatora
30 stycznia zapraszamy do Ostródy na koncert zespołu TABU.


TABU. materiał organizatora
TABU. materiał organizatora
Zespół Tabu powstał w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża.
W związku z wydaniem nowego albumu zespół wyruszył w trasę koncertową aby promować to wydawnictwo.
Oprócz premierowych piosenek na koncertach będzie można usłyszeć stare sprawdzone hity zespołu takie jak "Tyle mam", "Sarny", "Jak dobrze cie widzieć" czy "Nie chcę Umierać".
W Ostródzie zespół supportować będą dwa składy soundsystemowe

Lonely Tree Soundsystem
Lonely Tree to Soundsystem utworzony przez nawijacza Gorzkiego i producenta selektora Paidah. Grają muzykę reggae w różnych jej odmianach. Zespół zagrał dużo koncertów m. in. podczas Reggae Festiwalu w Ostródzie, Dub Campu w Dębkach, Festiwalu DobreMiastock czy podczas olsztyńskiej Kortowiady. Dzielili scenę z takimi wykonawcami świata reggae jak Mesajah i Natural Dread Killaz, Dubska, Kacezet, Bas Tajpan i Bob One, Dreadsquad, Damian Syjon Fam, Dawid Albaaj czy Kamil Bednarek. Rozwijają się z każdym dniem, aby słowem i muzyką przesyłać słuchaczom pozytywną i świadomą wibrację w niewątpliwie trudnych czasach. Mistyka dubu i miłość korzeni, jamajskie źródło i słowiański przekaz na głośnikach!

ROOTS TRIPPIN

Dubowi wojownicy z Ostródy, którzy podróżować zaczęli stosunkowo niedawno. Kaszmir to młody selektor lubujący się w 12 calowych dubowych produkcjach. Nie stroni od syren, pogłosów i sprężynowego echa. Welon to z kolei zawodnik starszy. Jak przystało na ostródziaka wychował się na Ostróda Reggae Festiwal. Tam krążąc po sound systemowym namiocie zdecydował się wkroczyć w otchłań starego dubu. Uwielbia Jah Shakę i Abe Shantiego od czasu do czasu przekładając ich czymś nowszym. Duży człowiek, dużo basu. Roots Trippin nie oszczędzają ani jednego wata mocy głośników.

Ostróda, 30 stycznia 2016r.
Sala Kameralna Amfiteatru
wstęp 19:00 start 20:00
bilety: 20zł (amfiteatr pok.105, on-line http://g-art.8merch.com/tabu-id7420)
          30zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19