fbpx

Koncert PARABOLA {PERSPECTIVE LIVE} + goście

Plakat - Parabola
Plakat - Parabola
WYŁĄCZ KOMPA CHODŹ NA KONCERT 08.04.2016 Ostróda, Amfiteatr, sala kameralna…. godz. 20:00 Niezwykła impreza rockowa, w każdym tego słowa znaczeniu!


BOHEMA Młody, bardzo zdolny zespół. Muzyka która chłopaki grają oscyluje wokół brzmień grunge’owo – psychodelicznych. Mają za sobą kilkanaście koncertów. Wystąpili m.in. jako gość drugiego dnia 9 edycji OST ROCK UNDERGROUND FEST w Ostródzie, gdzie zostali bardzo mile przyjęci. www.facebook.com/bandbohema CHICHA Śmiało można powiedzieć, że są to prawdziwi rockowi wyjadacze. Członkowie tej kapeli bardzo mocno udzielali się wcześniej w takich grupach jak m.in. AGONYA, która z czystym sumieniem mogę powiedzieć jest już legendą polskiej sceny HC Punk, POPCORE – zwycięzca MTV Rockuje, i RESHAPE – przedstawiciel rodzimej sceny core - metal. CHICHA jest laureatem tegorocznej edycji imprezy muzycznej „ SCENA MAZUR”. Zespół ma na koncie dwa wydawnictwa. Demo z roku 2012 i EPkę z ubiegłego roku, zatytułowaną „one2trzyIV”. Panowie gwarantują rewelacyjne, konkretne rock n’roll’owe granie, z porządną dawką ognia i niesamowitej energii. www.facebook.com/chichaband PARABOLA Zespół, który eksploruje niezbadane do tej pory rejony metalu progresywnego, psychodelii, czy doom’a . Długie, rozbudowane i wielowątkowe kompozycje stają się znakiem szczególnym muzyki tej kapeli. PARABOLA zaprezentuje swoją „debiutancką” płytę „PERSPECTIVE”. „Debiutancką” bo członkowie tej grupy debiutantami absolutnie żadnymi nie są. Wcześniej dali się poznać jako muzycy takich m.in. zespołów: HERETIC, ILAND, THULE, JOHNNY TOMALA i jeszcze co najmniej kilku kapel… www.facebook.com/parabola.ostroda Koncert odbędzie się w Sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru, w piątek 08.04 2016 o godz. 20.00

Wjazd 10pln.

WYŁĄCZ KOMPA, CHODŹ NA KONCERT !

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19