fbpx

Kino Objazdowe w Zamku

kino kwiecień 2016
kino kwiecień 2016
Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na projekcje Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku w dniu 18 kwietnia 2016.

9:00 - Robinson Crusoe (2D dubbing) – seans dla przedszkoli i szkół podstawowych
11:00 – Historia Roja – seans dla gimnazjów i liceów
15:00 – Historia Roja
17:45 – Moje córki krowy
19:30 – Planeta singli

"Robinson Crusoe" (2D dubbing)
Animacja, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 90 minut,
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=F9HQufDb2kE&feature=youtu.be

"Moje córki krowy"
 Komedia, dramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 88 minut,
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=m9joeE3-UUs&feature=youtu.be

"Historia Roja"
Wojenny, historyczny, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 150 minut,
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=_irB8S0QAQw&feature=youtu.be

"Planeta singli"
Komedia romantyczna, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 150 minut,
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nn2IrvB4vRU&feature=youtu.b

Komentarze  
# RE: Kino Objazdowe w Zamku@-@ 2016-04-13 20:06
Dlaczego w dobrym kinie w Olsztynie ;-) bilet na ten sam film jest tańszy od objazdowego pokazu??? Cóż, stolica kultury powiatu funduje zainteresowanym krzesła szurające po skądinąd reprezentacyjnej podłodze a to kosztować musi nie mało. W całym tym ambarasie cieszy jedno. W mieście aż roi się od kinomaniaków i sal kinowych, no bo i to to i DKF i pokazowe kino burmistrza w podziemiach amfiteatru, kin domowych nie zliczę tych jest bez liku. Nie ma co narzekać w końcu Ostróda to powiatowy skansen kultury pełną gębą.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# powiatowy skansen@ 2016-04-13 22:39
to zwiedzaj
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19