fbpx

Letnie Spotkania Kabaretowe

Letnie Spotkania Kabaretowe. plakat
Letnie Spotkania Kabaretowe. plakat
Można powiedzieć, że Ostróda to miasto będące kwintesencją Mazur. Położone na Pojezierzu Iławskim, ma na swoim terenie w sumie 12 jezior. Słynie ponadto z gotyckiego układu urbanistycznego, zabudowań koszarowych, zamku krzyżackiego i kanału elbląskiego. W tym roku do atrakcji Ostródy dołączy wyjątkowy kabareton. 1 lipca w amfiteatrze ostródzkim zobaczymy niezwykły tandem, który tworzą dwa topowe zespoły Kabaret Młodych Panów z Rybnika i Smile z Lublina. Dołączą do nich Łowcy.B z Cieszyna i jedyna kobieta w tym gronie Ewa Błachnio – znana  wielbicielom kabaretu z grupy Limo.

11 wspaniałych mężczyzn i jedna dama z drugiego końca mapy polski przyjedzie na Mazury, aby rzucić publiczność na kolana. Znając ich bardzo dobrze, wiemy że im się to uda.
Pokażą humor obyczajowy i społeczny, absurdalny i szalony. Zobaczymy skecze o policji, szkole, rodzinie, trudnych relacjach damsko – męskich, zagubionych ojcach, muzykach alternatywnych, bezradnych nauczycielach, o bogaczach i biedakach. Każdy znajdzie coś co szczególnie go bawi, daje mu relaks, pozwala zapomnieć o tym, o czym na wakacjach nie chce się pamiętać.
Wspaniałe wakacje pełne jezior i śmiechu. Czego chcieć więcej? Zapraszamy.

Bilety : przedsprzedaż 50zł, 70zł, VIP 100zł, do kupienia w kasie CK w Ostródzie, Paka.pl, BiletyNaKabarety.pl

Komentarze  
# ?\1201 2016-05-29 21:08
jakie my pojezierze iławskie,my ostródzianie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19