fbpx

Koncert dla Agenta

plakat
plakat
W sobotę 29 października zapraszamy do ostródzkiego amfiteatru na charytatywną imprezę "Koncert dla Agenta". Wystąpią na nim ostródzkie zespoły Bohema, Chicha i olsztyńska Postnatura.
Dochód z koncertu przeznaczony będzie na pomoc Zbyszkowi Agejczykowi "Agentowi", ostródzkiemu gitarzyście, znanemu m.in. z zespołów Naga Prawda i Czerwone Krwinki. Agent od dłuższego czasu poważnie choruje ...
Bohema - trio z Ostródy, którego muzyka wypełniona energią i ciężkimi brzmieniami przeplata się z melancholijnymi i melodyjnymi dźwiękami. Grupę cechuje zamiłowanie do żywiołowego grania oraz wszelakich improwizacji, dlatego też każde spotkanie z ich muzyką na żywo jest nieprzewidywalne.
Chicha - zespół przyjemnego postrzegania rzeczywistości, czyli ostrego, bezkompromisowego rock & punkrolla. Rytmicznie, gitarowy, płyn ustrojowy. Krew z krwi, skóry z kury, myśli zmyśli z ust do ust.
Postnatura - olsztyński zespół istniejący od roku 2013. W ich muzyce usłyszycie wpływy post-rockowe, metalowe, psychodeliczne i orientalne. Koncerty kwartetu są ubarwiane przez wizualizacje w których zespół daje upust swoim zainteresowaniom filmowym.  W Sobotę, 29 Pażdziernika, zabiorą Was w audiowizualną podróż.

Wstęp od godz. 19:00, cena biletu 10 zł (mile widziane większe kwoty). Przewidziane są również licytacje dla Agenta.
https://www.facebook.com/events/1704395789882369/

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19