fbpx

XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne

XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne
XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne
Zapraszamy na XXVIII Ostródzkie Biegi Uliczne, których najważniejszym najważniejszym wydarzeniem, będzie Bieg Memoriałowym im Zdzisława Krzyszkowiaka na 10 km. Biegacze rozpoczną swoje zmagania startem na nowo powstałym stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego.

Organizatorzy Biegu Memoriałowego, przewidzieli dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale,
a dla najlepszych nagrody pieniężne. Dodatkowo Organizator przewiduje nagrody pieniężne dla 3 pierwszych mężczyzn i 3 pierwszych kobiet na mecie biegu.

1 miejsce – 600,00 zł,

2 miejsce – 400,00 zł,

3 miejsce – 300,00 zł.

Za zajęcie miejsc IV-VI w kategoriach kobiet i mężczyzn otrzymają nagrodę pieniężną w kwocie – 100zł . Wyróżnione zostaną 3 najlepsze ostródzianki i 3 najlepszych ostródzian, którzy otrzymają pamiątkowe statuetki. Wszyscy uczestnicy Biegu Memoriałowego otrzymają pamiątkowe medale!

Zmagania w Biegu Memoriałowym będą obserwować dzieci i młodzież, pokażmy im stając na linii startu, że warto uprawiać sport na świeżym powietrzu, a bieganie jest jedną z najlepszych form aktywności fizycznej !

ZAPISY !!

Zapisywać się znajdują się na : https://superczas.pl/memorialostroda

Wszystkie szczegóły dotyczące Biegu (mapka trasy, regulamin, itp.) znajdują się na podanej stronie.

Plakat
Plakat

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19