Jedną nogą w finale

Sukcesem zakończył się wyjazd tenisistów stołowych Legiz Morliny Ostróda na Ukrainę do Doniecka. W piątek, 16 lutego, pokonali oni pierwszą przeszkodę w drodze do finału Pucharu Europy, mistrza Ukrainy Nord-Diorit Donetsk, wygrywając 3:0. - Cieszę się z sukcesu moich kolegów. Pozdrawiam ostródzkich kibiców oraz czytelników "Głosu" - powiedział, zapytany o wrażenia Tomasz Krzeszewski.
W ostródzkiej drużynie wystąpili: Xu Kai, Piotr Skierski i Dariusz Kich. W pierwszym pojedynku Piotr Skierski pokonał 2:0 Michaiła Chomutowa, w setach: 21:13, 23:21. Następnie, Xu Kai zmierzył się z Aleksandrem Levadnuy, którego wypunktował 2:0 w setach 21:6, 21:9. Formalności dopełnił Dariusz Kich, wygrywając 2:0 z Vitalim Lewskim, 21:16,21:19. Rewanż odbędzie się 10 marca o godz. 17.00 w hali MOSu.
- Cieszę się z sukcesu moich kolegów. Dokonali tego, czego nie udało mi się osiągnąć w ubiegłym roku. Życzę im dalszych sukcesów w drodze po Puchar Europy. Pozdrawiam ostródzkich kibiców oraz czytelników "Głosu" - powiedział Tomasz Krzeszewski obecnie występujący w Bundeslidze.