Scena na Ostróda Reggae Festival 2015. foto: Jacek Piech

Ostróda Reggae Festival 2019

Ostróda Reggae Festival startuje już 11 lipca! Kolejny raz Ostróda na kilka dni zamieni się w trójkolorowe miasto muzyki reggae.

plakat, foto: ostrodaonline.pl

OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2018 PODSUMOWANIE

Udało się! Z hukiem wkroczyliśmy jako festiwal w dorosły wiek, a na naszej 18-stce nie brakowało gości i zabawa była przednia!

Ostróda Reggae Festival, Red Stage, foto: ostrodaonline.pl

W czwartek rusza Ostróda Reggae Festival 2018

W czwartek 5 lipca 2018 roku rozpoczyna się Ostróda Reggae Festival 2018. Jak co roku nie zabrakie dobrej muzyki i wielu ciekawych wydarzeń towarzyszących. W tym roku festiwal zmienia też nieco lokalizację. Choć nadal w "Czerwonych Koszarach", to jednak w innym miejscu.

Uniwersytet Reggae, foto: ostrodaonline.pl

Uniwersytet Reggae 2018

Zapoznajcie się z programem edukacyjnym, który przygotowaliśmy w tym roku. Zapraszamy na spotkania z wybitnymi gośćmi festiwalu i na niepowtarzalne projekcje filmowe!

plakat, warsztaty tańca dancehall

Warsztaty w trakcie ORF 2018

Oto co mamy Wam do zaoferowania oprócz samej muzyki!

Ostróda Reggae Festival logo

Pierwsze gwiazdy, lokalizacja, rusza sprzedaż karnetów

Ostróda Reggae Festival pozostaje w swojej dotychczasowej lokalizacji, czyli na terenie Czerwonych Koszar. Organizatorzy ogłaszają trzy pierwsze międzynarodowe gwiazdy, które wystąpią na imprezie, która po raz pierwszy w tym roku odbywa się w terminie 5-8 lipca. W środę 14.02 specjalną promocją walentynkową rusza sprzedaż karnetów na festiwal. Szczegóły tegorocznych cen znaleźć można na www.ostrodareggae.com

Ostróda Reggae Festival 2017, Shaggy, foto: Jacek Piech

Zdjęcia z Ostróda Reggae Festival 2017

Galeria zdjęć z Ostróda Reggae Festival 2017.

Ostróda Reggae Festival, Red Stage, foto: ostrodaonline.pl

WARSZTATY W TRAKCIE OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL

Ostróda Reggae Festival to nie tylko porywające koncerty, ale również wiele działań towarzyszących. Organizatorzy imprezy dbają o to, żeby jej uczestnicy mieli co robić przez cały dzień. Kolejnymi aktywnościami na ORF są warsztaty bębniarskie oraz warsztaty tańca dancehall, które w poprzednich latach spotykały się zawsze z dużym zainteresowaniem fanów. Udział w nich jest bezpłatny.

plakat Ostróda Reggae Festival 2017

OFICJALNY PLAKAT OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2017

Organizatorzy Ostróda Reggae Festival, Positive Music Promotion, opublikowali oficjalny plakat tegorocznej edycji imprezy.  Autorem tradycyjnie jest Marcin Gławdel / BTLmedia, stały projektant plakatów festiwalu od wielu lat. Ostróda Reggae Festival jest największą polską imprezą reggae w Polsce. Odbywa się od 17 lat w Ostródzie. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 10-13.08 na terenie Czerwonych Koszar i Amfiteatru w Ostródzie.

 

Kamil Bednarek na Ostróda Reggae Festival 2016. foto: Jacek Piech

Odliczanie czas zacząć

Ostróda Reggae Festival 2016 przeszedł do historii. Słoneczna niedziela sprawiła, że był to gorący dzień. Nie tylko za sprawą pogody ale i występów na głównej scenie. THE DUBBEEZ  zasłużenie odebrali główną nagrodę drugiej edycji World Reggae Contest . Kamil Bednarek po raz kolejny przyciągnął tłumy i zrobił kilometry na scenie skacząc i biegając. Miłym zaskoczeniem był występ DELLÉ. To już niestety koniec. Nie pozostaje nic innego jak rozpocząć odliczanie do kolejnej edycji.

Red Stage na Ostróda Reggae Festival 2016. foto: Jacek Piech

Piątek w Reggae Town

Idąc brzegiem jeziora w jego centralnym punkcie, ponownie jak co roku napadła na mnie pozytywna energia. Lubię ten rodzaj ataku. To mieszanka wpadającej w ucho, zmuszającej do choćby delikatnej wibracji w jej rytmie muzyka reggae, to wszechobecne trzy pozytywne kolory i oczywiście widok mnóstwa uśmiechniętych twarzy. Ostróda znowu żyje a serce się raduje na widok takiej dawki pozytywnych doznań.

Koncerty w amfiteatrze. foto: Jacek Piech

Ostróda Reggae Festival 2016 wystartował

Ruszyła już 16 edycja Ostróda Reggae Festival. Pierwszy dzień festiwalu to od kilku lat koncerty w amfiteatrze. O godzinie 15 oficjalnie wystartowało muzyczne święto muzyki reggae. Będziemy przez kolejne cztery dni śledzić przebieg festiwalu i podzielimy się z wami naszymi spostrzeżeniami i zdjęciami z naszego festiwalu.