UJAWNIJ SIĘ - II edycja

Rusza kolejna edycja akcji która w zeszłym roku okazała się nielichym sukcesem. Tym razem UJAWNIJ SIĘ nabiera rozmachu. Pewni jesteśmy, że z Waszym udziałem będzie to kulturalno- artystyczny akt absolutny. Chcemy, abyście pokazali między innymi nam cały swój wszechświat, z wszelkimi twórczymi konstelacjami i ciałami artystyczno nieziemskimi.


Wszelkie dźwięki Waszego kosmosu, czy słowa go opisujące są jak najbardziej na miejscu. Akurat teraz, w tym czasie i tej przestrzeni... Malarstwo, rysunek, czy inne jakiekolwiek techniki opisujące Wasze nieograniczone niczym wnętrze, Wasz sposób postrzegania czasami świetnej, kolorowej, a czasem nudnej i szarej rzeczywistości są dla nas, jak i dla całej masy głodnych takich wrażeń ludzi bardzo, bardzo atrakcyjne i wartościowe. Udostępnijcie swój wszechświat dla innych.
Jeżeli więc piszesz, rysujesz, rymujesz, śpiewasz, grasz sam lub z kimś, rzeźbisz w lodzie np Bolero, budujesz kosmiczne rzeczy z klocków, dziergasz, haftujesz czy z inną nicią kombinujesz, lub robisz cokolwiek twórczo innego PRZYBYWAJ! Czekamy właśnie na wasze zgłoszenia. Znajdziecie nas na fejsbuku. I do zobaczenia 12.10.2013

Więcej informacji o akcji: facebook.com/simrzeczjasna