Ostróda: Zaginął 28-letni Andrzej Wiszowaty

Andrzej WiszowatyOstródzcy policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Wiszowaty, który ostatni raz widziany był w miniony piątek około godziny 14.00 w Ostródzie. Od tej chwili nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Ostródzcy funkcjonariusze poszukują Andrzeja Wiszowaty. 28-letni mieszkaniec Wirwajd, w gminie Ostróda, po raz ostatni widziany było w miniony piątek około godziny 14.00 w jednym z ostródzkich sklepów, gdzie spotkał się z matką. Od tej chwili nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiony ma 180 cm wzrostu,ciemne, bardzo krótko ostrzyżone włosy i brązowe oczy. Mężczyzna jest krępej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę na krótki rękaw koloru białego, spodnie jeansowe koloru granatowego, koszulę na długi rękaw w paski w kolorze stalowym, zapinaną na guziki.  Miał założoną czapkę z daszkiem koloru czarnego z napisem NIKE oraz  czarne sportowe buty.

Ktokolwiek widział Andrzeja Wiszowaty lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Ostródzie pod nr 997, 112 lub (89) 6427237.

Aktualizacja: 2015-09-09.
Ostródzcy policjanci zakończyli poszukiwania 28-letniego Andrzeja W. Mężczyzna został odnaleziony, nic mu się nie stało.