fbpx

WYBORY NA FORUM

Ostateczny termin Forum Gospodarczego ustalono na 30 września. Spotkanie odbędzie się w zamku, w sali reprezentacyjnej, o godzinie 17:00. Organizatorami są Radio Mazury i Federacja Pracodawców Powiatu Ostródzkiego.
Forum poświęcone będzie wyłącznie zagadnieniom z dziedziny gospodarki Powiatu Ostródzkiego. Zaproszeni przedstawiciele ostródzkich i morąskich przedsiębiorstw będą mieli okazję po pierwsze, zapoznać się z programami wyborczymi każdego z kandydatów na najwyższy fotel w mieście, po drugie, zadać pytania i zasygnalizować swoje obawy, zastrzeżenia i wątpliwości. Nad przebiegiem dyskusji czuwać będzie prezenter Radia Mazury, Marcin Cherkowski. Ci, którzy nie znajdą się na sali, będą mogli śledzić przebieg forum dzięki transmisji na żywo realizowanej przez Radio Mazury. Na spotkaniu będą także obecni przedstawiciele lokalnych mediów prasowych.
Obecność zapowiedzieli posłowie Jan Antochowski i Stanisław Gorczyca. Forum, to jeden z bezpośrednich kanałów komunikacyjnych między ugrupowaniami politycznymi a wyborcami. Spotkanie może przynieść odpowiedzi na pytania, czy jesteśmy dojrzałą, demokratyczną społecznością lokalną i czy stać nas na kreatywną i kulturalną dyskusję.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19