II Ostródzki Festiwal Sztuk Walk i Kultury Japonii

Zawodnicy MMA w trakcie pokazu. foto: OstrodaOnline.pl7 września 2014 roku, w Amfiteatrze, odbędzie się już druga edycja Ostródzkiego Festiwalu Sztuk Walk i Kultury Japonii. Organizatorami są Ostródzki Klub Kyokushin Karate, Agencja Marketingowa Brandflower oraz Stowarzyszenie RzeczJasna.


Podobnie jak w poprzednim roku zapraszamy na emocjonujące pokazy sportów walki na scenie głównej Amfiteatru. Podziwiać będzie można pokazy karate, MMA, judo, taekwondo, zapasów, aikido czy wing tsun przygotowane przez ostródzkie i olsztyńskie kluby sztuk walk.
Wszystkich, którzy chcą sami przekonać się jak pełną pasji, kultury i dyscypliny sztuka są sporty walki zapraszamy do wspólnych treningów. Obok Amfiteatru ustawiony będzie specjalny namiot treningowy, gdzie wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w pokazowych treningach przygotowanych przez ostródzkie kluby.
 Nie zabraknie również innych atrakcji jak:

  • konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Kino Helios,
  • tradycyjne gry japońskie prowadzone przez Klub Japoński z Warszawy,  w tym  po raz pierwszy w Ostródzie żywe dobutsu shogi,
  • animacje artystyczne dla najmłodszych.

Na zakończenie Festiwalu, zapraszamy do Sali Kameralnej na pokaz filmu "Tokio - okiem leszcza" (godz. 15:15) autorstwa Tomasza Meusia oraz wystawę fotografii z Japonii.
Pokazy na scenie głównej Amfiteatru rozpoczynają się o godz. 12:00,  namiot treningowy będzie czynny od godz. 12:30.
Zapraszamy!

Zobacz również

I Festiwal Sztuk Walki w naszym obiektywie (Facebook.com/OstrodaOnline)