Kanapa Coolturalna - Taniec

PlakatZapraszamy na styczniową Kanapę Coolturalną. Celem wydarzenia jest poznanie i zaprezentowanie ludzi z naszego miasta zajmujących się działalnością artystyczną. Kanapa to nie tylko wywiady i siedzenie na naszej czerwonej tytułowej kanapie, to także show i świetna zabawa dla publiczności. W styczniu tematem będzie taniec, na kanapie zasiądą młode tancerki z ostródzkiego zespołu oraz tancerze z Ostródy, którzy obecnie szkolą swoje umiejętności w Warszawie.W PROGRAMIE M.IN.:
- rozmowa z gośćmi o tańcu i rozwoju ich pasji
- pokazy taneczne

NA KANAPIE:
- NASTY GYAALS
Nasty Gyaals to dancehallowy zespół taneczny. Działający 4 lata na polskiej scenie, na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak KAcEzEt, Zeus, VNM.

- ARTUR KURIATA
Młody chłopak pragnący spełniać swoje marzenia związane z tańcem, starając się połączyć to z nauką na uczelni. Aktualnie prowadzi regularne zajęcia mające na celu poprawę kondycji jak i świadomości własnego ciała.

- MICHAŁ GUDACZEWSKI
Tańcem zajmuje się już od 7 lat, swoje pierwsze kroki stawiał w ostródzko-olsztyńskiej grupie tanecznej "Bounce". W 2009 roku wyjechał do Łodzi w celu dalszego rozwijania swojej pasji. Podczas pobytu w Łodzi zaczął trenować między innymi Breaking i inne style wywodzące się z kultury Hip-Hop, którymi aktualnie się zajmuje. W 2012 roku podczas SummerDanceIntensive został zaproszony przez jednego z nauczycieli do Los Angeles by tam przez miesiąc trenować i uczyć się od najlepszych choreografów z całego świata.

Prowadzący: Mateusz Szturma

ORGANIZATORZY:
Miejska Biblioteka W Ostródzie
Agencja Kultury i Promocji
Mateusz Szturma

DATA: 24.01.2015r.
GODZINA: 15:00
MIEJSCE: Amfiteatr - sala kameralna
WSTĘP WOLNY