Zmiana organizacji ruchu przy węźle Ostróda-Północ

Zmiana organizacji ruchu przy węźle Ostróda-PółnocWykonawca zadania pn. "Budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn-Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe (pododcinek "B") wraz z obwodnicą Ostródy w ciągu drogi krajowej DK16"  informuje, iż z dniem jutrzejszym  tj. 29 września 2017r. zamknięta dla ruchu zostanie Szosa Elbląska na odcinku od Węzła Ostróda Północ do stacji paliw Orlen.

Bez zmian pozostaje dojazd do Osiedla Drwęckiego, Wałdowa oraz stacji paliw Orlen od strony miasta. Bez zmian pozostają również połączenia DK7 z miastem przez  ul. Olsztyńską oraz Węzeł Ostróda Południe.

Zamknięcie Szosy Elbląskiej związane jest z jej przebudową na odcinku od km 0+800 do km 1+400. Przewidywany czas zamknięcia to 2 miesiące.

Informujemy jednocześnie, iż w dniu jutrzejszym oddana do ruchu zostanie jezdnia prawa drogi S7 na odcinku od Węzła Ostróda Północ do obiektu MS2. Tym samym od dnia jutrzejszego ruch w rejonie Węzła Ostróda Północ na odcinku od km 9+180 do 11+300 odbywał się będzie dwoma jezdniami.