13 stycznia po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ilustracjaJuż 13 stycznia po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W finałowe granie włącza się tradycyjnie Ostróda. Ostródzki sztab, którego siedziba znajduje się w amfiteatrze, został już oficjalnie zarejestrowany. WOŚP w bieżącym roku gra na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Przypominamy, że br. ostródzki szpital parokrotnie otrzymał sprzęt od WOŚP, a Ostróda zebrała rekordową liczbę pieniędzy – prawie 90.000 zł.

 

Ostródzki sztab informuje, że zbiera chętnych wolontariuszy do kwestowania na rzecz WOŚP. Chętnych zapraszamy do zgłaszania sie do amfiteatru w Ostródzie do pok. 105 (do godz. 15.30), a po g. 15.30 - portiernia (wejście od hotelu Villa Port) do 10 grudnia.

Osoby, które chcą przeznaczyć dary na licytacje WOŚP lub w jakikolwiek sposób wesprzeć finał proszone są również o udanie się do amfiteatru bądź kontakt telefoniczny 896 706 971.

Pod adresem https://www.facebook.com/wosp.ostroda/ znajduje się wzór ankiety wolontariusza, który należy wypełnić, podpisać (w przypadku nieletnich potrzebny jest podpis rodzica lub opiekuna prawnego) i dostarczyć wraz ze zdjęciem legitymacyjnym. Ankietę można dostać również w amfiteatrze.