fbpx

690-lecie Ostródy - konkurs

Panorama Ostródy
Panorama Ostródy
Zaczęło się od drewnianej strażnicy, przebudowanej następnie na zamek. W 1329. roku komtur dzierzgoński Luther z Brunszwiku stwierdził, że wypadałoby nadać Ostródzie prawa miejskie (dzięki Luter, zawsze będziemy o tym pamiętać!). Od tego czasu nasze miasto przeżywało swoje wzloty i upadki. Wzlotów było więcej, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy dumną Perłą Mazur, rozpoczynającą powoli przygotowania do swojego święta! 690-te urodziny będziemy świętować wspólnie, celebrując jednocześnie inne, ważne rocznice: 25-lecie podpisania umowy partnerskiej z Osterode am Harz, oraz 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej.

 

Obchody rocznicowe rozpoczną się 10. maja uroczystym koncertem Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego. Zakończą je 29. czerwca Ostródzkie Dni Morza.

W tym czasie odbędzie się szereg inicjatyw pod szyldem 690-lecia Ostródy (szczegółowy kalendarz wkrótce).

Jedną z form uświetnienia pięknej rocznicy jest stworzenie logotypu, który będzie pojawiać się we wszelkich materiałach urzędowych, reklamowych, promocyjnych i popularyzatorskich na terenie naszego miasta. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie, którego celem jest stworzenie logo 690-lecia Ostródy! Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników naszego miasta! Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda pieniężna! Do dzieła!

Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.ostroda.pl/aktualnosci/czytaj/1449/690_lecie_ostrody_wez_udzial_w_konkursie

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19