fbpx

OPEN STAGE OSTROCK

plakat
plakat
Tradycyjnie Ostrock Underground to poza koncertami gości konkurs kapel. I tego w tym roku nie może zabraknąć. Otwieramy OPEN STAGE OSTROCK! Jesteśmy ciekawi nowych brzmień, ciekawych aranży ... zgłoś się! Startujemy o godzinie 18:00 każdemu zespołów oddajemy do dyspozycji scenę na 45min.

Spośród zgłoszeń przedstawiciele organizatora wytypują 3 zespoły najbardziej stylistycznie odpowiadające idei Ostrock Underground oraz 3 grupy "rezerwowe".  

Po potwierdzeniu swojego uczestnictwa artyści będą mieli okazję zagrać w Ostródzie podczas koncertu finałowego i zdobyć jedną z 3 nagród $$$ ufundowanych przez Burmistrza Miasta Ostróda. Na zgłoszenia czekamy do 30.10.2018.

Zespoły chcące wziąć udział konkursie podczas XIII Ost-Rock Underground proszone są o przesyłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. linków do swojej muzyki w sieci [nie przesyłajcie plików dźwiękowych].

Koncert finałowy 16.11.2018 Ostróda - sala kameralna amfiteatru.            

* W konkursie nie mogą brać udziału zespoły laureaci z lat ubiegłych. 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19