Dodaj informację

Jeśli masz ciekawe, ważne, interesujące informacje, zdjęcia, materiał, prześlij to na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN

 1. Przesyłając materiał użytkownik oświadcza, że zamieszczone treści nie stanowią naruszenia ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych i ma do nich pełne prawa.
 2. Przesłane treści po zatwierdzeniu przez redakcję trafią do publikacji, jednak redakcja nie gwarantuje publikacji nadesłanego materiału.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania nadesłanych materiałów, w tym do skrótów oraz modyfikacji zdjęć na potrzeby publikacji.
 4. Przesyłając materiał użytkownik musi podać prawidłowy adres e-mail. Jest on niezbędny do komunikacji z użytkownikiem w przypadku potwierdzenia lub przesłania dodatkowych informacji.
 5. Treści i zdjęcia sprzeczne z prawem, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujące przemoc, materiały pornograficzne, obraźliwe wobec inny osób czy grup nie będą publikowane.
 6. Materiały o charakterze reklamowym nie będą publikowane.
 7. Przesyłając materiał użytkownik wyraża zgodę na nieodpłatne, nieograniczone czasowo wykorzystanie przesłanych materiałów w sposób określony w regulaminie.
 8. Użytkownik przesyłający materiał ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczone treści oraz oświadcza, że treści przez niego przesłane są jego prywatną opinią.
 9. Redakcja nie ma obowiązku publikacji nadesłanych przez użytkownika treści.
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo do czasowego lub całkowitego wyłączenia z publikacji materiałów nadesłanych przez użytkownika w dowolnym momencie i bez podania przyczyny.
 11. Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie treści na stronie OstrodaOnline.pl oraz dowolne wykorzystanie, modyfikację i przekazywanie do publikacji podmiotom współpracującym z portalem OstrodaOnline.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 13. Zdjęcia powinny być w formacie JPG, GIF, PNG. Zalecana rozdzielczość zdjęcia to minimum 1024x687px. Preferowane zdjęcia w orientacji poziomej.

Mapa Infrastruktury Miejskiej

{gm1}

Zoom

Wykorzystano dane kartograficzne: OpenStreetMap.org

Zachęcamy do korzystania z mapy infrastruktury miejskiej. Powoli zaczynamy uzupełniać dane, żeby dać wam wiele informacji w jednym miejscu. Głównym celem jest stworzenie mapy miejsc w Ostródzie i najbliższych okolicach, które wymagają poprawy, które stwarzają problemy ale i takich, gdzie infrastruktura zmienia się na lepsze, gdzie pojawiają się nowe rzeczy, które warto pokazać. Nie zamykamy katalogu obiektów, które będziemy dodawać do mapy. Jeśli uważacie, że warto coś dodać do mapy prześlijcie zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W zgłoszeniu podajcie dokładny adres miejsca, napiszcie czego dotyczy zgłoszenie i dodajcie zdjęcie w możliwie największej rozdzielczości. Poza informacjami, o które prosimy żadne inne dane przesłane w zgłoszeniu nie zostaną opublikowane.
Zachęcamy do wspólnego tworzenia mapy miasta. {jcomments on}

Informacje dla użytkowników

W celu prowadzenia statystyki zbierane są informacje o użytkowniku przeglądającym zasoby serwisu. Do informacji, jakie są zapisywane w logach należą:
Przeglądarka, System operacyjny, Adres IP oraz informacje, z jakiej strony użytkownik został przekierowany na strony serwisu i jakie strony przegląda.
Do poprawnego funkcjonowania naszego serwisu wymagane jest

 • przeglądarka MS Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, zalecane jest włączenie obsługi Java oraz cookies.

Autor serwisu Ostróda Online nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników na stronach serwisu.
Redakcja serwisu nie ingeruje w treści zamieszczane przez użytkowników.
Jednocześnie informuje się, że treści naruszające obowiązujące prawo oraz sprzeczne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane bez uprzedzenia.
Wszelkie materiały znajdujące się w serwisie (tekst, zdjęcia, grafiki, video, audio, itp.) są własnością autora serwisu lub osób, które je udostępniły na potrzeby serwisu. Wykorzystywanie materiałów zawartych w serwisie Ostróda Online bez zgody autora serwisu jest zabronione.
Wszelkie informacje zamieszczane na stronach serwisu użytkownik podaje dobrowolnie i jeśli nie zostało to sprecyzowane na odrębnych zasadach wyraża zgodę na ich wykorzystanie w całości lub fragmentach zarówno na stronach serwisu Ostróda Online jak i w innych podmiotach współpracujących z serwisem Ostróda Online.
Odwiedzając serwis Ostróda Online www.ostrodaonline.pl akceptujesz informacje zawarte powyżej.