fbpx

ORF2007: Targi muzyczne we Francji

Piotr Kolaj z Positive Music Promotion - stoisko na targach muzycznych w Clermont-Ferrand we Francji.
Piotr Kolaj z Positive Music Promotion - stoisko na targach muzycznych w Clermont-Ferrand we Francji.
W dniach 31 maja - 2 czerwca 2007 roku we francuskim mieście Clermont-Ferrand odbywały się targi muzyczne połączone z festiwalem Europavox 2007. Prezentowały się tam wszystkie kraje wchodzące w skład UE a wśród delegacji poszczególnych państw znajdowały się znaczące postacie z branży muzycznej. Stronę polską a dokładnie Ostródę reprezentowała agencja Positive Music Promotion, jako organizator Ostróda Reggae Festiwal.


Piotr Kolaj z Positive Music Promotion, organizator ORF tak mówi o targach we Francji – „Zainteresowanie ostródzkim festiwalem jest bardzo duże. Zaskoczony jestem, że jest on już tak znanym wydarzeniem eksportowym naszego miasta. W zasadzie większość osób odwiedzających stoisko kojarzy ORF jako największą w Polsce imprezę tego gatunku muzyki. Nawiązałem nowe kontakty, które z pewnością zaowocują w przyszłości.”
Przypomnijmy, że tegoroczny festiwal odbędzie się ponownie w Białych Koszarach w dniach 17, 18, 19 sierpnia 2007r. Podczas tegorocznej edycji zagrają m.in. takie gwiazdy jak MISTY IN ROOTS, YELLOWMAN, DUB INCORPORATION.

Komentarze  
# tak trzymacmazurex26 2007-06-10 13:57
BRAWO z Angli na festiwal przybedzie cala RastaGangsta Ostródziaków
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# światowojedraster 2007-06-19 03:14
A do pomocy przy organizacji i obsłudze Festiwalu przyjadą wolontariusze zarówno unijni (Hiszpanki, Włoszka, Francuzi), jak i bardziej egzotyczni - od Ukrainy, przez Turcję, Rosję po Koreę Płd.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19