fbpx

ORF2007: Festiwal ruszył

img_6051.jpgTakich tłumów pierwszego dnia festiwalu jeszcze nie widzieliśmy. Wielu fanów muzyki Reggae przyjechało do Ostródy już w środę. Niektórzy noc spędzili pod murami koszar, inni na molo. Wszystko po to, aby zająć jak najlepsze miejsca na polu namiotowym znajdującym się w miasteczku festiwalowym.


img_6059.jpgPrzed kasami ustawiły się ogromne kolejki. Osoby stojące w kolejkach było mocno zdenerwowane wydłużającym się czekaniem na bilet. Padały mocne słowa pod adresem organizatora. Jednak tym, którzy znaleźli się za bramką od razu na twarzy zagościł uśmiech i zadowolenie. Pole namiotowe w ciągu kilku pierwszych godzin zostało zapełnione. W tym roku organizatorzy zadbali o bieżąca wodę, kabiny prysznicowe oraz o większą ilość ubikacji. Również pole namiotowe zostało powiększone.
img_6024.jpgW pierwszym dniu festiwalu muzyka rozbrzmiewała od godz. 18. Na GREEN SOUNDSYSTEM STAGE jako pierwsza wystąpiła formacja PANDADREAD.
W myśl zasady, że dzień bez deszczu to dzień stracony o 21 z minutami spadł z nieba rzęsisty deszcz. Można więc rzec, że tradycji stało się zadość.

img_6028.jpg img_6041.jpg img_6045.jpg
img_6046.jpg img_6048.jpg img_6053.jpg
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19