fbpx

ORF2007: Słońce nad miasteczkiem festiwalowym

img_6028.jpg W czwartek około godziny 18-tej oficjalnie rozpoczął się OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL 2007.  Czterodniowy maraton muzyki reggae na najwyższym poziomie rozpoczęły koncerty na scenie soundsystemowej. Wystąpili : PANDADREAD, JAH DOLLZ, RAINBOW HI-FI i SINGLEDREAD. Atmosfera i zabawa jak zwykle były fantastyczne, a kolejne dni zapowiadają się jeszcze lepiej.


Dziś już zagrają dwie sceny: soundsystemowa (tzw. GREEN SOUNDSYSTEM STAGE) oraz scena główna (RED STAGE). Oprócz tego w przerwach występów na RED STAGE zagra tzw. baza soundsystemowo-kramikowa . Dziś na scenie soundsystemowej usłyszymy takie gwiazdy jak RAS BASS, 27 PABLO, czy LONE RANGER z Jamajki. Na głównej scenie zaprezentują się m.in. INDIOS BRAVOS, PAMA INTERNATIONAL z Wielkiej Brytanii, czy legenda dancehallu - YELLOWMAN z Jamajki.
Szykuje się więc moc niesamowitych muzycznych wrażeń, których po prostu nie można przegapić.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19