fbpx

ORF2007: Sobota pod znakiem VAVAMUFFIN

foto: Dawid Szczygielski
foto: Dawid Szczygielski
Trzeci dzień Ostróda Reggae Festiwal 2007 minął pod znakiem świetnych koncertów i niesamowitej zabawy. Sobotnie koncerty rozpoczął konkurs młodych kapel. Spośród zespołów: LARS, ŚWIADOMOŚĆ, RAGGAFAYA, PAJUJO i INDUSTRIAL FOREST najlepszy okazał się zespół RAGGAFAYA, który zdobył I nagrodę w wysokości 2000 złotych ufundowaną przez Burmistrza Miasta Ostróda, Pana Jana Nosewicza.


sobota_dawid_img_4830.jpgOprócz tego, zespół RAGGAFAYA nagra materiał w studio „Radioaktywni” w Częstochowie. Nagrania zostaną wydane przez pismo „Free Colours” . Drugą nagrodę, od Positive Music Promotion, wynoszącą 1000 złotych, dla największej indywidualności, otrzymał zespół LARS. Poza tym, szczególnym wydarzeniem było przyznanie przez Honorowego Konsula Jamajki, Panią Marię Dembowską nagorody specjalnej – Kryształowego Pucharu dla  legendarnego już Jarosława „Jarexa” Kowalczyka, lidera zespołu „Bakshish”, obchodzącego 25-lecie działalności. Po konkursie sceną zawładnęły takie zespoły jak:  ETNA, CHANT, VAVAMUFFIN, MOOD RAKERS z Hiszpanii, SOUL FIRE z Grecji i DUB INCORPORATION z Francji. Na scenie soundsystemowej zaprezentowali się m.in. KOSMOS MEGA, SELEKTA SOUND czy JOINT VENTURE SOUNDSYSTEM wraz z HORSMAN COYOTE.sobota_dawid_img_4896.jpg sobota_dawid_img_4876.jpg sobota_dawid_img_4873.jpg
sobota_dawid_img_4871.jpg sobota_dawid_img_4868.jpg sobota_dawid_img_4865.jpg
sobota_dawid_img_4861.jpg sobota_dawid_img_4839.jpg sobota_dawid_img_4835.jpg
sobota_dawid_img_4824.jpg sobota_dawid_img_4805.jpg sobota_dawid_img_4800.jpg

Foto: Dawid Szczygielski

Komentarze  
# Pajujosonia 2007-08-19 20:25
nie to niemożliwe że Pajujo na nic się nie załapało
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# mhm?Aan 2007-08-20 12:50
a czy to przyznanie nagrody przez Konsula Jamajki nie miało miejsca w niedzielę?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...banitez 2007-08-20 14:18
Pani Konsul przyznała swoją nagrodę w sobotę, a wręczyła w niedzielę podczas specjalnego koncertu - kto był, ten widział ;-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# WTF ??!!??!!??!!PaBlo 2007-08-22 12:34
lol lol lol !! hip hop wygrywa ostrode !! szok i sponiewieranie !! jestem zbulwersowany decyzja jury ze kapela hip hop'owa ktora cos tam zamieszla w rytmach reggae otrzymala glowna nagrode. szacuneczek dla Swiadomosci i Pajujo. gratuluje Lars za 2 nagrode :-) blesss
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# raggafya connecting peoplebrickgal 2008-08-06 14:07
"słabe hiphopy" niee no czlowieku ty chyba nie byles na koncertach.. Raggafaya graja muzyke jakiej niewiele mozna posluchac,malo tego graja naprawde na wysokim poziomie i z tego co udalo mi sie zauwazyc sa skromni- a to zadkosc na dzisiejszej scenie. tak wiec zamiast stawiac mury zacznijmy stawiac mosty by zjednoczyc w koncu scene muzyczna w polsce bo to co sie dzieje to az trroche zal. jest wiele dobrych kapel ale nie maja nawet szans zaistniec. "Różnimy sie wyraźnie, ale nie zapomnij to jest też w moim systemie obronnym" -zorientowani skumaja;] tak wiec pozdro& respekt 4 Raggafaya i do zobaczenia w przyszlosci na koncertach/festiwalach/ tudziez w oparach dymu...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ;]rudegial 2008-10-29 23:20
przylaczam sie do postu;] chlopaki maja swietny kontak z publika, nie moge sie doczekac koncertow! olsztyn rulez!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...mayah 2008-08-06 14:11
a mi sie bardzo podobalo,raggafaya i lars zasluzenie zdobyli nagrody, i tu caly poznan dziekuje jury za werdykt, raggafaya crew-bless ya i powodzenia w przyszlosci,na kortowiadzie pokazaliscie prawdziwa MASĘ energi,3mcie sie cieplo!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19