fbpx

ORF2008: Daj się ponieść fali ludzkich serc...

Daj się ponieść fali ludzkich serc...
Daj się ponieść fali ludzkich serc...
Godzina 00.45. Gra zespół "Daab", legenda polskiej kultury reggae. W świecie poza koszarami ciemność. Ale nie tutaj - wokalista "Dabb" mówi: "Ciepło przyszło do nas". Widzę dziewczyny, które tęsknią za towarzystwem chłopaków. Ktoś śpiewa, ktoś tańczy - pełen spontan. Nawet starsi wiekiem odstresowują się po niepowodzeniach naszych w Pekinie. Wszyscy w telewizji wspominają z łezką w oku "Orły Górskiego". Skąd wiem? Nie muszę włączać telewizji, aby takie rzeczy wiedzieć (tak, jak to, że w jedne święta puszczają trylogie Sienkiewicza, a w następne - Chęcińskiego). Daab gra wspaniale. Przez moment nie ma mojego "ja". Jestem szczęściem innych - ale tylko przez moment, bo znam, co to przyzwoitość...


Godzina 1.57. Zaczyna się nowy dzień. Wróciłem do domu; zbyt wiele tych atrakcji. Ale wieczór był udany, będzie co wspominać, gdy lato odejdzie. Nie włączam telewizji, mam dość powtórkowych programów "Jaka to melodia". Trzeba uderzyć w kimono
(przespać się). Jutro znowu trzeba wstać i zacząć cieszyć się życiem. Pozdrawiam wytrwałych internautów.


d14_daab_ds_img_0356.jpg d14_daab_ds_img_0369.jpg d14_daab_ds_img_0386.jpg
d14_daab_ds_img_0397.jpg d14_daab_ds_img_0414.jpg d14_daab_ds_img_0422.jpg
d14_daab_ds_img_0431.jpg d14_daab_ds_img_2082.jpg d14_daab_jp_img_2083.jpg
d14_daab_jp_img_2101.jpg d14_daab_jp_img_2108.jpg d14_daab_jp_img_2124.jpg
d14_daab_jp_img_2133.jpg d14_daab_jp_img_2137.jpg d14_daab_jp_img_2151.jpg
d14_daab_jp_img_2164.jpg d14_daab_jp_img_2173.jpg d14_daab_jp_img_2117.jpg
{mosimage} {mosimage} {mosimage}
Foto: Jacek Piech, Dawid Szczygielski

 

Komentarze  
# o facetPAZ 2008-08-16 13:53
Jak lato sie skonczy to bedede wspominal te Twoje "relacje", "artykuliki"... Ja nie wiem czy Ty naprawde nie czaisz swoje obciachu czy starsz sie zostac najbardziej wyluzowanym facetem miasta i takim pisemnym urwipolciem kiedy piszesz " uderzyc w kimono" czy na najwiekszego rasta kiedy piszesz o swoim ja. Zanim nastepnym razem cos wrzucisz na ta strone to przeczytaj to sobie przynajmniej 2 razy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# facetrasturastam 2008-08-16 14:20
artykuliki "rafała" to subiektywny komentarz do tego, co się dzieje na festiwalu, wolne media niech piszą tak, jak chcą, jednym się to podoba innym nie, komentarze też może pisać każdy :-) oooooooo a może Ty wyślesz do redakcji jakiś swój tekścik? ciekawe czy serwis to opublikuje. bless
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# poziom newsafestiwalowicz 2008-08-16 16:39
ja wiem ze poziom dzisiejszych gimnazjów jest słłłłłłłłłłłłłłłłłłaby ale czy naprawdę nie ma w miescie jakioś felietonisty co by mógł opisać ten festiwa bles ja
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19