fbpx

ORF2008: Na piechotę nie łaska?

Na piechotę nie łaska?
Na piechotę nie łaska?
Wracając do domu po ostatnim koncercie parę minut po drugiej w nocy, człowiek zastanawia się tylko nad jednym. Jak tu najszybciej dotrzeć do tego domu? Niestety stare, sprawdzone w niemal każdej sytuacji rozwiązanie, czyli telefon po taksówkę, okazuje się być operacją z grupy Mission: Impossible.


Okazuje się bowiem, że w tym samym czasie kilka numerów do korporacji taksówkowych próbuje wykręcić kilka tysięcy osób. Na szczęcie sieci komórkowe dały sobie radę. Niestety nie można było tego powiedzieć o taksówkach, których zwyczajnie nie było. Ja czekałem około 20 min i się doczekałem. Droga do domu nie trwała zbyt długo. Mimo to zdążyłem wysłuchać kilkanaście razy dzwonek popularnego producenta telefonów. Kierowca nie odbierał i powiedział, że nie będzie bo i tak się nie wyrabiają. Stąd mój apel: nie dzwońcie po taksówkę po zakończeniu koncertów. Niech taksówkami jadą tylko ci, co muszą ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych taksówkarzy.

Komentarze  
# mondralamayk 2008-08-18 19:29
Rozumiem że Ty- myśle tu o autorze artykułu -możesz dzwonić i jeździć, a inni już nie? Nie ma to jak ograniczone myślenie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# z przymrużeniem okaJacek 2008-08-18 19:48
Niech taksówkami jadą tylko ci, co muszą ;-)

Na końcu tego zdania jest emotikon symbolizujący przymrużone oko (WIKIPEDIA: ;-) uśmiech z przymrużeniem oka).
Tak właśnie należy to potraktować. Z przymrużeniem oka, z lekkim humorem. Rozumiem zmęczenie po festiwalu, ale żeby od razu o ograniczeniach. Więcej luzu i humoru, to nie boli a pomaga.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19