fbpx

ORF2008: Deszczowa sobota

Deszczowa sobota
Deszczowa sobota
Sobota upłynęła pod znakiem konkursu i mega gwiazd. Od godziny 13 na cenie festiwalowej prezentowały się kolejno zespoły wyłonione w konkursie. Dwa zespoły mocno się wybijały, FIRE IN THE HOLE i ALICETEA. Wieczorem w strugach deszczu ze sceny rozbrzmiewała muzyka UNITED FLAVOUR i ALBOROSIE.Niemal cały dzień padał deszcz. Tak jeszcze nigdy nie było podczas festiwalu. Było co prawda urwanie chmury, duże opady deszczu, ale nie cały dzień. Pole po opadach wyglądało jak bagno.Ogień na scenie
d16_fith_jp_img_0144d.jpgd16_alicetea_jp_img_0242d.jpgKiedy przybyłem przed godz. 13 na pole festiwalowe grała grupa FIRE IN THE HOLE. Ich muzyka bardzo przypadła mi do gustu. Podobnie jak ALICETEA.
Przed godz. 17 na scenie pojawiła się wokalistka ALICETEA. Odebrała nagrodę z rąk Honorowego Konsula Jamajki. Była wyraźnie wzruszona. Następnie przedstawicielka Fundacji Fortuna, fundatora nagrody Grand Prix wręczyła grupie Fire In the hole nagrodę.Po krótkiej przerwie technicznej na scenie zagrały kolejno grupa GORGON MASSIVE i DANAKIL feat. GENERAL LEVY.

 d16_gorgon_jp_img_0303d.jpg  d16_danakil_ds_img_1087.jpg


d16_united_jp_img_0406.jpgNiesamowity koncert dała grupa UNITED FLAVOUR. Wokalistka tryskająca energią nie stała w miejscu. Bezustannie poruszała po scenie. Do tego silny głos sprawiał, że pod sceną znowu widzieliśmy tłumy ludzi. Trzeba tu dodać, że z nieba deszcz lał się niemiłosiernie. Grupa zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie, jako jeden z najciekawszych wykonawców na tym festiwalu.d16_albarosi_jp_img_0460d.jpgPo przerwie technicznej na scenie pojawiła się formacja ALBOROSIE & SHANG YENG CLAN. Zarówno po bokach sceny, bezpośrednio przed nią i na placu festiwalowym, trudno było znaleźć wolne miejsce. Do tego oczywiście deszcz.
O godz. 22:45 rozpoczęła się konferencja prasowa z MAX ROMEO. Na to spotkanie dziennikarze czekali grubo ponad godzinę. Przybyłego na konferencję witali gromkimi brawami. Chwilę po nim wszedł Omar Perry.

 d16_konferencja_jp_img_0529.jpg  d16_konferencja_jp_img_0546.jpg

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19