Ostróda Reggae Festival 2010 głowna scena. foto: OstrodaOnline.pl
Ostróda Reggae Festival 2010 głowna scena. foto: OstrodaOnline.pl

ORF2013: OSTRÓDA REGGAE QUEST - ODKODUJ OSTRÓDĘ

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, na zlecenie organizatora Ostróda Reggae Festival - Positive Music Promotion, organizuje dla jego uczestników miejską grę terenową –OSTRÓDA REGGAE QUEST pod tytułem ODKODUJ OSTRÓDĘ.


plakatW tym roku festiwal po raz pierwszy odbywa się na terenie tzw. „Czerwonych Koszar”, co daje organizatorom możliwość przyjęcia dużo większej liczby gości, ale też znacznie izoluje festiwal od miasta.  Zaprojektowany QUEST jest sposobem nie tylko na ciekawe zwiedzenie Ostródy, ale też na zachęcenie uczestników festiwalu do korzystania z usług, gastronomii czy sklepów dostępnych na terenie Ostródy a nie tylko miasteczka festiwalowego.
Na trasie OSTRÓDA REGGAE QUEST znajdą się ciekawe miejsca naszego miasta, także te które dziś już nie istnieją . Uczestnicy gry, przy pomocy specjalnie przygotowanej mapy i wyznaczających trasę QR kodów będą mieli za zadanie odnaleźć ukryte hasła. Ci festiwalowicze, którzy wykonają wszystkie zadania otrzymają gadżety festiwalowe i będą mogli wygrać nagrodę główną – karnety na następny festiwal i wejście na backstage!
Zabawa prowadzona będzie podczas wszystkich dni festiwalu. 
Ponieważ szlak Questu wyznaczany będzie począwszy od piątku, 09.08. za pomocą nalepek z QR codami opisującymi poszczególne miejsca zwracamy się z prośbą do mieszkańców o nieusuwanie nalepek wyznaczających trasę gry
Za zgodą władz miasta i dzięki pomocy informacji Turystycznej Gra pozostanie w przestrzeni miejskiej do końca wakacji tak aby służyła ona także turystom i mieszkańcom Ostródy. Na facebooku stowarzyszenia umieszczone zostaną także od piątku opisy miejsc zawarte w poszczególnych QR kodach.

Chcemy złożyć ogromne podziękowania Panu Wiesławowi Skrobotowi za pomoc merytoryczną. Dziękujemy też naszym sponsorom, dzięki którym możliwe było wyprodukowanie gry: supermarketowi Kaufland, Barowi „Ostródziak” oraz King Pin Club & Restaurant. 

Zapraszamy wszystkich do ODKODOWANIA OSTRÓDY, więcej informacji: www.facebook.com/simrzeczjasna