Bakshish
Bakshish

ORF2005: Letnia stolica Reggae

Ostróda Reggae Festiwal to znana i ceniona w Polsce impreza, mająca na celu prezentację tego, co w reggae najlepsze. Jest to największy festiwal tego gatunku muzyki w naszym kraju. Druga edycja festiwalu odbędzie się ponownie w połowie sierpnia i tak samo jak w zeszłym roku w koszarach.

Nieczynne koszary, stały się doskonałym miejscem wydarzeń kulturalnych. W roku 2004 na imprezie w ciągu trzech dni, na trzech scenach wystąpiło ok. 40-stu wykonawców, m.in. Love Grocer, Daddy Teacha, Dreadzone. Okazał się on największym polskim festiwalem reggae w historii, w którym uczestniczyło ok. 3000 osób!!!

Edycja 2005 odbedzie się w dniach 12, 13, 14 sierpnia i zapowiada się nie mniej atrakcyjnie. Organizatorzy przygotowali niespodziankę - będą nią dwie "żywe sceny", oraz dwie sceny sound systemowe. Podobnie jak w roku poprzednim, przedpołudniowy czas będzie można spędzić w kinie festiwalowym w którym pokazane zostaną ciekawe koncerty i filmy.

Ostróda Reggae Festiwal to również pierwszy w Polsce konkurs dla zespołów grających reggae, mający na celu wybranie najlepszego. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrody pieniężne, jak również sesje nagraniowe. Jury festiwalowe to profesjonalny zespół osób od lat związanych z muzyką reggae. Przewodniczącym jury jest Pan Włodzimierz Kleszcz, znany i ceniony dziennikarz, jak również organizator koncertów i propagator muzyki reggae. Pozostali członkowie Jury to wokalista i lider zespołu Bakshish Jarosław "Jarex" Kowalczyk oraz promotor i DJ Mirosław "Maken" Dzięciołowski.

Zapraszamy wszystkich na tą niesamowitą imprezę, która na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ostróda Reggae Festiwal najlepszą propozycją na wakacje!!!

Organizatorzy:
Positive Music Promotion
Piotr Kolaj-dyrektor artystyczny festiwalu
Urząd Miasta w Ostródzie
Artur Munje-dyrektor biura organizacyjnego

Cena karnetów trzydniowych: 40/50/60 pln
Cena biletu jednodniowego: 25 pln
Szczegóły na: http://www.reggae.ostroda.pl

zobacz również:
Ostróda Reggae Festiwal 2004 w obiektywie


Teren koszar, na którym odbędzie sie Ostróda Reggae Festiwal 2005
logo
Plac koncertowy podczas festiwalu 2004
plakat ORF 2005
logo