Ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Ostródy

UM OstródaBurmistrz Miasta Ostródy zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Miasta Ostródy na lata 2015 – 2025. Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w dniach od 15 czerwca do 3 lipca 2015 r. Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców Ostródy na temat wypracowanych na spotkaniach warsztatowych propozycji kierunków rozwoju gminy i celów strategicznych.


W przeprowadzonych sześciu warsztatach strategicznych uczestniczyło ponad 70-ciu lokalnych liderów, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, placówek oświatowych, miejskich jednostek organizacyjnych. Wypracowane materiały posłużyły do przygotowania projektu dokumentu.

Projekt Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Miasta Ostródy na lata 2015 – 2025 wraz formularzem zgłaszania uwag zostanie zamieszczony na stronie internetowej www.ostroda2012.pl oraz http://bip.warmia.mazury.pl/ostroda_gmina_miejska w zakładce Aktualności w dniu 15 czerwca 2015 r., będzie także dostępny do wglądu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostródzie, ul. Adama Mickiewicza 24, 14-100 Ostróda (pokój nr 306).

W dniu 23 czerwca 2015 r. o godz. 17:00 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami Ostródy, podczas którego przedstawiony zostanie projekt Strategii.

Uwagi do projektu będzie można zgłaszać:
  • na wypełnionym formularzu w formie papierowej – w siedzibie Urzędu Miejskiego
  • w Ostródzie w Biurze Obsługi Interesanta (pokój nr 119);
  • w formie elektronicznej poprzez przesłanie formularza pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • podczas spotkania konsultacyjnego w dniu 23 czerwca 2015 r.
  • opinie i uwagi z datą wpływu po dniu 3 lipca 2015 roku oraz niepodpisane nie będą rozpatrywane.