5 urodziny CUBA DE ZOO

plakatCentrum Kultury w Ostródzie zaprasza na kolejny rockowy koncert w amfiteatrze. Tym razem w Barbórkę, w piątek 4 grudnia ze specjalnymi pozdrowieniami od Mikołaja (każdy uczestnik koncertu otrzyma od zespołu prezent
niespodziankę) będziemy świętować 5-lecie ostródzkiego zespołu Cuba de Zoo.


Cuba de Zoo to jeden z ulubionych zespołów dziennikarzy Radiowej Trójki. Ich utwory często goszczą na antenach stacji radiowych Trójki, Jedynki, RDC, Radia Szczecin, Radia Gdańsk, Radia Olsztyn i wielu innych.
Zespół obecnie jest na etapie wydawania swojej trzeciej płyty „Ciałokształt” i będziemy mieli okazję po raz pierwszy wysłuchania utworów z tego krążka na koncercie w Ostródzie.
Cuba de Zoo to trzy osoby i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz” oraz na kolejnej płycie „Trucizna”, obu wydanych przez Mystic Production. Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania.
Przed Cubą de Zoo wystąpi gość specjalny: zespół FOSFOR, który istnieje na polskiej scenie od wielu lat. Przez te kilkanaście lat zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej ( TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter,Turbo, Armia,Dezerter ). Jako jedni z pierwszych postawili na komputeryzację i samodzielnie nagrali dwie płyty: w 2001 NO MOTIVE, a w 2008 EP DEFY. Po kilku latach ciszy postanowili wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś mogą pochwalić się nową płytą „LIFE IN FLAMES”.

4 grudnia 2015
OSTRÓDA, sala kameralna amfiteatru
BRAMKA: 20:00
START: 20:30
BILETY - 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu do nabycia w amfiteatrze.
CUBA DE ZOO dodatkowo przygotował urodzinową limitowaną MEGA PAKĘ szczegóły: http://cubadezoo.8merch.com/services/store