TABU zagra koncert w Ostródzie

TABU. materiał organizatora30 stycznia zapraszamy do Ostródy na koncert zespołu TABU.


TABU. materiał organizatoraZespół Tabu powstał w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża.
W związku z wydaniem nowego albumu zespół wyruszył w trasę koncertową aby promować to wydawnictwo.
Oprócz premierowych piosenek na koncertach będzie można usłyszeć stare sprawdzone hity zespołu takie jak "Tyle mam", "Sarny", "Jak dobrze cie widzieć" czy "Nie chcę Umierać".
W Ostródzie zespół supportować będą dwa składy soundsystemowe

Lonely Tree Soundsystem
Lonely Tree to Soundsystem utworzony przez nawijacza Gorzkiego i producenta selektora Paidah. Grają muzykę reggae w różnych jej odmianach. Zespół zagrał dużo koncertów m. in. podczas Reggae Festiwalu w Ostródzie, Dub Campu w Dębkach, Festiwalu DobreMiastock czy podczas olsztyńskiej Kortowiady. Dzielili scenę z takimi wykonawcami świata reggae jak Mesajah i Natural Dread Killaz, Dubska, Kacezet, Bas Tajpan i Bob One, Dreadsquad, Damian Syjon Fam, Dawid Albaaj czy Kamil Bednarek. Rozwijają się z każdym dniem, aby słowem i muzyką przesyłać słuchaczom pozytywną i świadomą wibrację w niewątpliwie trudnych czasach. Mistyka dubu i miłość korzeni, jamajskie źródło i słowiański przekaz na głośnikach!

ROOTS TRIPPIN

Dubowi wojownicy z Ostródy, którzy podróżować zaczęli stosunkowo niedawno. Kaszmir to młody selektor lubujący się w 12 calowych dubowych produkcjach. Nie stroni od syren, pogłosów i sprężynowego echa. Welon to z kolei zawodnik starszy. Jak przystało na ostródziaka wychował się na Ostróda Reggae Festiwal. Tam krążąc po sound systemowym namiocie zdecydował się wkroczyć w otchłań starego dubu. Uwielbia Jah Shakę i Abe Shantiego od czasu do czasu przekładając ich czymś nowszym. Duży człowiek, dużo basu. Roots Trippin nie oszczędzają ani jednego wata mocy głośników.

Ostróda, 30 stycznia 2016r.
Sala Kameralna Amfiteatru
wstęp 19:00 start 20:00
bilety: 20zł (amfiteatr pok.105, on-line http://g-art.8merch.com/tabu-id7420)
          30zł w dniu koncertu.