Tytuł Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej wręczony

Tytuł Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej trafił do Budocentrum Ostróda.Ostródzka Firma  Budocentrum Ostróda otrzymała dziś z rąk burmistrza  certyfikat Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. Tytuł trafił do rodzimej firmy w związku z wygraną aukcją, która odbyła się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tytuł Honorowego Kapitana został wylicytowany za kwotę 3.050 zł. Ta wygrana cieszy podwójnie. Po pierwsze z powodu wsparcia szczytnej akcji, po drugie z faktu, że wygranym okazała się nasza rodzima firma. Firma Budocentrum Ostróda otrzymała stosowny certyfikat, czapkę Kapitana Żeglugi Ostródzko- Elbląskiej i butelkę dobrego rumu. Wręczenia honorowego tytułu odbyło się na specjalnie zorganizowanej uroczystości przy statku Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej na nabrzeżu Jez. Drwęckiego.

Przypomnijmy, że tegoroczny 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się rekordem. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli udało się zebrać kwotę 105 570 801,49 PLN. 25 Finał odbywał się pod hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Również finał WOŚP w Ostródzie należał do rekordowych i udało się zebrać 68.847,59 PLN.
Warto tu przypomnieć, że do ostródzkiego szpitala trafił w tym roku kolejny sprzęt od orkiestry. Specjalistyczne łóżko na oddział pediatryczny, pompy infuzyjne oraz aparat EKG.

mt_gallery: Tytuł Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej trafił do Budocentrum Ostróda.