fbpx

ORF2009: Konkurs Ostróda Reggae Festiwal 2009

Konkurs Ostróda Reggae Festiwal 2009
Konkurs Ostróda Reggae Festiwal 2009
Już w przyszły piątek 14 sierpnia rusza Ostróda Reggae Festiwal 2009. Z tej okazji ogłaszamy konkurs. Do wygrania 4 jednoosobowe karnety na Ostróda Reggae Festiwal 2009.Aby wziąć udział w konkursie należy do soboty 8 sierpnia 2009 do godz. 21: 00 wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto otrzymał specjalną nagrodę w konkursie podczas Ostróda Reggae Festiwal 2008?  W temacie proszę wpisać "konkurs" a w treści jedynie swoje imię oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Losowanie zwycięzców nastąpi w niedzielę 9 sierpnia. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Karnety konkursowe  nie upoważniają do korzystania z pola namiotowego. Karnety w konkursie będzie można odebrać w kasie w trakcie festiwalu.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19