Plakat
Plakat

DAMIAN SYJONFAM - Dwa bilety czekają na was.

18 kwietnia w sali kameralnej ostródzkiego Amfiteatru w Ostródzie wystąpi w ramach Ostróda Reggae Festiwal Reggaeland Płock PROMO TOUR 2015 DAMIAN SYJONFAM jeden z najciekawszych polskich głosów reggae.


Zapraszamy na koncert w ramach promo tour:
DAMIAN SYJONFAM
18.04 Ostróda, Amfiteatr sala kameralna, ul. Mickiewicza

Linki:
http://syjonfam.com/
https://www.facebook.com/syjonfam
https://soundcloud.com/syjonfam

support:
Lonely Tree Soundsystem - zrodził się z miłości do muzyki reggae i miłości natury. Szuka w swej filozofii uzasadnienia dla świata i życia istoty. Trzon soundsystemu stanowi nawijacz Gorzki aka Binx oraz odpowiedzialny za dźwięk na głośnikach Pajdei. Kierowani głosem serca i głosem rozumu, pchani życiową siłą chcą pokazać, że można na chwilę zatrzymać się w tym pędzie i cieszyć chwilą. Jamajskie źródło, słowiański przekaz!


ZAPRASZAMY
18|04|2015 OSTRÓDA SALA KAMERALNA AMFITEATRU ul. Mickiewicza 17a
START: 20.00 BILETY: 15zł [przedsprzedaż] Amfiteatr 20zł [w dniu koncertu]

plakat DAMIAN SYJONFAMOrganizator koncertu G.Art przekazał dla naszych czytelników dwa bilety na sobotni koncert. Aby zdobyć bilet wystarczy odrobina szczęścia. Dwie pierwsze osoby, od których otrzymamy email po godz. 18:00 w czwartek 16 kwietnia otrzymają bilety. Email należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując „DAMIAN SYJONFAM”.

Szczęśliwców powiadomimy w zwrotnej korespondencji. Będzie ona również zawierać szczegóły odbioru biletów.

Aktualizacja:

Dziękujemy za dział w naszej zabawie.

Joanna i Jakub niech sprawdzą swoje skrzyni email.