fbpx

ORF2005: Festiwal ruszył

Habakuk na Ostróda Reggae Festiwal 2005
Habakuk na Ostróda Reggae Festiwal 2005
Tłumy młodych ludzi stoją w kolejce po bilety. Jeszcze większe tłumy tańczą już pod sceną. Kolorowo, wesoło i bardzo spokojnie rozpoczął się Ostróda Reggae Festiwal 2005. Już pierwszy dzień pokazuje, że na festiwalu będzie znacznie więcej fanów reggae niż w zeszłym roku.


Większe zainteresowanie festiwalem w Ostródzie to zasługa dobrej reklamy ale i też wspaniałego klimatu podczas ubiegłorocznej edycji. Tegoroczny festiwal to więcej zespołów, bardzo profesjonalne przygotowanie i oczywiście niezwykłe miejsce jakim jest teren w  dawnych koszarach. Vavamuffin a po nich Habakuk otworzyli festiwal na Red Stage. Każdego dnia na trzech scenach wystąpi czołówka tego gatunku muzyki, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również:
www.reggae.ostroda.pl


Habakuk
Habakuk


Habakuk
Habakuk


Habakuk
Habakuk


Habakuk
Habakuk

Komentarze  
# SYF,BRUDMisiu 2005-08-14 00:01
Lubie jak sie bawią młodzi ludzie,nie mam nic przeciwko temu,głośna muzyka mi nie przeszkadza jak niektóreym,ale jedno co mnie dobija to syf i brud na ulicach,parkach,chodnikac h-wszedzie tam gdzie beda uczestnicy festiwalu.Kosze na śmieci stoja lecz sie nie chce podejsc do niego i wywalic,tylko żucają tam gdzie popadnie.A czemu Policja sie tym nie zainteresuje?Ostróda przez te kilka dni bedzie wyglądała jak jedno wielkie wysypisko śmieci gdy nikt sie tym nie zainteresuje-a chyba nikt tego nie chce??
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# banitez 2005-08-15 11:46
ja już czekam na edycję 2006!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Co tak mało wpisów?kukluxklan 2005-08-17 15:59
Nikt nic nie ma do powiedzenia?
Ja byłem tylko w sobotę na reggae.

Za stary juz chyba jestem. 90% publiczności to licealiści, gimnazjaliści i studenci.
Bez dopingu nie potrafie sie juz tak bawić jak młodzież. Ale pic mi sie nie chciało, a palic marychy tym bardziej. Zaczne chyba chodzić do opery ;-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# mieszaneruda 2005-08-20 16:30
nie byłam ,nie widziałam, nie komentuję; o skandalach "po" nie słychac,więc nie ma sie czym gorszyc i do czego przyczepic, a że brud to fakt, nic nowego zresztą. jedyna dobra rzecz, ze ostróda może byc w koncu kojarzona jako miasto reggae a nie (zgrozo niechlubna niedawna!) - disco polo.a i na dziwadła milo czasami popatrzec...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19