fbpx

ORF2006: Wszystko gra

Piotr Kolaj
Piotr Kolaj
Wywiad z Piotrem Kolajem dyrektorem artystycznym Ostróda Reggae Festiwal 2006. (2006-08-18)


Ostróda OnLine:
To jest już trzeci Festiwal...
Piotr Kolaj:
Tak, z roku na rok jest coraz lepszy. Teraz też "wszystko gra", choć dziś nagłośnieniowiec podniósł mi ciśnienie. Dziś wystąpi gwiazda festiwalu zespół "Steel Puls". Jest to gwiazda światowego formatu, nie ma u nich amatorstwa, po prostu zawodowcy, ale też "zawodowo" kosztują.
Ostróda OnLine:
Co będzie za rok?
Piotr Kolaj:
Za rok będziemy próbowali robić to gdzie indziej, jak wiadomo koszary zostały sprzedane, więc pomyślimy o innym miejscu.
Ostróda OnLine:
Czy masz już jakieś miejsce na uwadze?
Piotr Kolaj:
Jesteśmy dobrej myśli, jest już parę propozycji, trzeba je tylko przeanalizować.
Liczy się, w jaki sposób podchodzi się do człowieka i w jaki sposób chce się go tu przywitać. Ten klimat wszystkim uczestnikom odpowiada.
Ostróda OnLine:
Ten Festiwal wpisał się w kalendarz imprez w Polsce...
Piotr Kolaj:
Tak podobno jest, więc musimy stanąć na wysokości zadania. Jestem dobrej myśli...

Komentarze  
# alternatywamazurex26 2006-08-30 12:13
....głośno mówi się o autodromie WP obok trasy E7 i generalnie nie jest to zły pomysł kiedy pomyśli się o autobusikach jedzących do centrum miasta...pytanie jednak nasuwa się jedno czy władze miasta po wyborach nie zrezygnują z takiej a nie innej promocji miasta Ostróda , która zaczeła przynosić poważne skutki turystyczne i finasowe w postaci pieniędzy zostawionych przez rastamanów z całej Polski i w wielu przypadkach z Europy...Mrągowo ma country, Iława jazz a OSTRÓDA REGGAE !!!
i tego nie wolno nam zmarnować...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Wojciech 2006-09-02 22:19
Autodrom - nie jestem pewien czy wojsko wyrazi zgodę na taką imprezę. Z prostych przyczyn - na teranach wojskowych nie można przebywać pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających czytaj - marihuany. A bez tego reggae nie byłoby tym czym jest... Uważam że burmistrz pozbywa się markowego produktu jakim jest festiwal reggae
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# srutu tu tu karawana idzie dalejmazurex26 2006-09-04 12:22
uczestniczyłem na terenie Polski w różnych imprach które były "grane" na terenie wojskowym i nie było nigdy problemu za alkoholem czy czymś innym bo nikogo to nie interesuje zwłaszcza jak rodziny wojskowych prowadza przy tym mały biznes gastronomiczy czy sprzedają piwo...Nie bym był tak sceptyczny i wierze w dobrą wolę Burmistrza, który jak myślę widzi prawdziwe korzyści promocji i popularności Naszego Miasta
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19