fbpx

Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 roku

 

ilustracja
ilustracja
Tradycyjnie na początku roku przedstawiamy podsumowanie dotyczące nagród przyznanych dla pracowników Urzędu Miejskiego w Ostróda. W 2017 roku było to prawie pół miliona zł.

Podobnie jak w 2016 roku uzasadnienie przyznania nagród dla pracowników urzędu brzmi tak:
"Nagroda dla pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie została przyznana za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe i sumienne wypełnianie obowiązków służbowych, sprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości."
Podobnie jak w roku ubiegłym trudno tu odnaleźć jakiekolwiek ponad standardowe działania wykraczające poza obowiązki pracownicze.

Całkowita kwota brutto wypłaconych nagród pracownikom Urzędu Miejskiego w okresie od 1 stycznia 2017 do 31 grudnia 2017 wynosiła 479 911,46 zł. W 2016 roku było to 409 100,00 zł (wzrost o ponad 17%).

Wykaz nagród brutto pracowników Urzędu Miejskiego, którzy pełnią funkcje związane z merytorycznym przygotowaniem procesów decyzyjnych związanych z wydawaniem rozstrzygnięć władczych organu, w którym są zatrudnieni i otrzymali nagrody w okresie od 1.01.2017 r. do 31.12.2017 r.

Nagrody w Urzędzie Miejskim w Ostródzie (2017 rok)
Nagrody w Urzędzie Miejskim w Ostródzie (2017 rok)
Nagroda dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (Kazimierz Wosiek) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana na podstawie § 18 Regulaminu wynagradzania pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Nagroda w kwocie 3.000,00 zł została przyznana na podstawie § 18 Regulaminu wynagradzania oraz pisma Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 29-11-2017 r. w sprawie przyznania dodatkowych środków na dofinansowanie działalności bieżącej ośrodka pomocy społecznej.

Nagroda dla Dyrektora Centrum Kultury (Julian Pawłowski) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za duży wkład i zaangażowanie w rozwój i popularyzację kultury wśród mieszkańców Ostródy, efektywną prace i realizację wielu wartościowych imprez, upowszechniania kultury naszego miasta i regionu z okazji Dnia Działacza Kultury. Nagroda w kwocie 8.000,00 zł została przyznana za terminowe realizowanie zadań o charakterze publicznoprawnym, efektywne wdrażanie i realizację zadań i celów statutowych, zatwierdzone sprawozdanie finansowe i wykazany zysk za rok 2016.

Nagroda dla Dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji (Maciej Czerkawski) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości. Natomiast nagroda w kwocie 6.000,00 zł została przyznana za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości.

Nagroda dla Dyrektora Muzeum (Marek Jankowski) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za zaangażowanie i duży wkład w rozwój i popularyzację kultury muzealnej wśród mieszkańców miasta Ostródy, efektywną prace, realizację wielu wartościowych wystaw i imprez poświęconych dziedzictwu kultury naszego regionu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów. Nagroda w kwocie 7.000,00 zł została przyzna za terminową realizację zobowiązań o charakterze publicznoprawnym, efektywne wdrażanie przyjętych planów działalności i rozwoju, zatwierdzone sprawozdanie finansowe i wykazany zysk za rok 2016.

Nagroda dla Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy "Bratek" (Zenon Kastrau) w kwocie 850,00 zł została przyznana z okazji Dnia Pracownika Samorządowego. Nagroda w kwocie 5.000,00 zł została przyznana z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Nagroda w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za zaangażowanie i wkład pracy na rzecz Ośrodka Wsparcia "Bratek".

 

 

Komentarze  
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokuNarcyz 2018-01-27 19:33
Zastępca jest taki dobry w to może wyjaśni na jakiej zasadzie (podstawie prawnej) pojazdy poruszają się bulwarem po ścieżce rowerowej.
p.s. zacznij od naprawy zapadniętego chodnika przy wyciągu :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# NagrodaMieszkaniec 2018-01-29 12:18
Zastępca za du..lizanie tak mało otrzymał od swojego PARTNERA co to będzie po wyborach umrze zgłodu w tym wydziale byle do października.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: NagrodaMarek 2018-01-30 19:39
Przecież obecny burmistrz spokojnie wygra najbliższe wybory a co za tym idzie niestety jego zastępca.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: NagrodaMichał 2018-02-27 09:50
Obecny burmistrz to wygra bilet w jedną stronę. A zastępca razem z nim powrót do kasy w starostwie. hahhaha
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokumadonna2 2018-01-27 23:39
skandal
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokuKamil 2018-01-28 21:21
Taka szczodrość w postaci wysokich nagród to dla mieszkańców oznaczać będzie wzrost podatków lokalnych. Brawo :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokumadonna2 2018-01-29 02:08
zobaczymy po wyborach jak beda się chojnie wynagradzać
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokuNarcyz 2018-01-30 20:45
Drodzy Państwo, możemy narzekać i biadolić i nic się nie zmieni albo zacząć pisać do burmistrza albo choćby na tej stronie co jest nie tak w mieście. Tylko nie ogólnie, że się ciężko jeździ autem i są dziury . Piszmy dokładnie co nas denerwuje w co dziennej drodze do pracy, od niedziałającej lampy po kupy nad jeziorem drwęckim itp.
Czas skończyć z narzekaniem i zacząć działać... i wymagać.
Mnie osobiście irytuje ciągły bałagan na ul. Reymonta. Radny mieszka chyba ze 150 metrów od bajzlu i od lat nic się nie zmienia. Spalone śmietniki, meble i wrony wyjadające odpadki.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokuRadny 2018-03-02 15:51
Walka ze śmietnikami na Reymonta trwa od kilkudziesięciu lat. U Burmistrza są złożone pisma z propozycją rozwiązania problemu.Śmieci są zwożone z całego miasta, bo nie ma zamykanej wiaty. Propozycja wybudowania wiaty i dodatkowego śmietnika (jest wskazane miejsce) została złożona dawno temu i jest ponawiana. Jednak odpowiedź jest taka, że nie da się nic zrobić.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w 2017 rokuOlek 2018-03-14 11:33
Wspomniany Radny nie ma siły przebicia bo nie jest z tej bajki :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19