fbpx

Złota Rączka dla Seniora - konsultacje

plakat
plakat
Zapraszamy mieszkańców i mieszkanki Ostródy do udziału w konsultacjach społecznych, których przedmiotem jest Program Pomocy „Złota Rączka dla Seniora”.

Konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Ostródzie - Program Pomocy „Złota Rączka dla Seniora”.

Konsultacje przebiegać będą:
- do dnia 20.01.2020 r.,
- w formie spotkań konsultacyjnych,
- w formie dyżurów konsultacyjnych prowadzonych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostródzie: 07.01.2020 r., 13.01.2020 r. i 20.01.2020 r., ul. Olsztyńska 2, w godz. 13.00 – 15.00, pokój nr 104, tel. 89 646 22 01, wew. 204; osobą odpowiedzialną jest Pani Marzena Marchlewska - dyrektor MOPS w Ostródzie,
- w formie pisemnej.

Pierwsze spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami Ostródy odbędzie się dnia 10.01.2020 r. (piątek) w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku, ul. Adama Mickiewicza 22, o godz. 15.30.

O kolejnych terminach spotkań konsultacyjnych będziemy Państwa informować co najmniej 7 dni wcześniej.
Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19